Krúdy Gyula
Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

1037 Budapest, Gyógyszergyár utca 22-24.
OM azonosító: 035361, EMAIL Tel.: 250-2724

Fenntartó:
Észak-Budapesti Tankerületi Központ
Cím: 1033 Budapest, Fő tér 1.
Telefon: 437 8868

Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata az idén is meghirdette az"Óbuda legszebb karácsonyfája" című versenyt ,melyen a kerület óvodái és iskolái vehettek részt. Az adventi karácsonyfa díszítő versenyen iskolánkat a 2.a és a 4.d osztály képviselte.Különböző termésekből, dióból, tobozból készítettek díszeket. A gyönyörűen feldíszített fával a II. helyezést sikerült elérniük, melynek nagyon örültünk.

Képgaléria itt található!

• buborék

"Jó tanuló, jó sportoló"

Marosfalvi Maxim 8.c osztályos tanuló

az Óbudai Sport Nonprofit Kft. által meghirdetett, és Óbuda Békásmegyer Önkormányzat által biztosított „Jó tanuló, jó sportoló” pályázatán ösztöndíjat nyert.

Gratulálunk!

buborék Köszönöm buborék

Szülői bál 2017

Iskolánk Szülői Munkaközössége, dolgozói és tanulói nevében szeretnénk köszönetet mondani mindazoknak, akik valamilyen formában segítségünkre voltak a Jótékonysági Bál előkészületeiben és lebonyolításában, bármilyen feladatot önzetlenül vállaltak. Megköszönjük a tombolára küldött felajánlásokat, a támogatói jegyek vásárlását. Külön szeretnénk megköszönni azoknak, akik rendezvényünket megtisztelték jelenlétükkel is.

2.100.000 Ft volt a nyeresége a jótékonysági bálnak!!!

Köszönjük a sok segítséget ahhoz, hogy a Krúdy iskola diákjai szép, esztétikus, jól felszerelt környezetben tanulhassanak, és minél színvonalasabb szabadidős tevékenységek álljanak a rendelkezésükre.

Szervezők, SZMK