Krúdy Gyula Általános Iskola
Krúdy Gyula
Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

1037 Budapest, Gyógyszergyár utca 22-24.
OM azonosító: 035361,

Email:titkarsag.krudygy[kukac]ebtk.hu

Tel:250-2724

Fenntartó: Észak-Budapesti Tankerületi Központ


Tájékoztató


Ssz. Név Egyéni fogadóóra ideje
1. Almási Attila A és B hét kedd 7. óra
2. Alyssa Ann Mannschreck A és B hét kedd 3. óra
3. Bajai Judit A és B hét hétfő 9. óra
4. Balazsin Mónika A és B hét csütörtök 2. óra
5. Békési-Gulyás Borbála A és B hét csütörtök 4. óra
6. Berényi Laura Mária A hét hétfő 6. óra, B hét hétfő 2. óra 
7. Berndtné Pécsi Erika A és B hét hétfő 5. óra
8. Bodnár József László A és B hét hétfő 4. óra
9. Cody Jon Butherus Moser  A és B hét szerda 3. óra
10. Csendes Laura Katalin A és B hét hétfő 7. óra
11. Dalia Enikő Nóra A és B hét hétfő 5. óra
12. Domszky András Istvánné A és B hét szerda 3. óra
13. dr Bihariné Lukács Ágnes Márta A és B hét hétfő 8. óra
14. dr Hoózné Szabó Katalin A és B hét hétfő 4. óra
15. dr. Kovácsné Rokszin Hajnalka A és B hét péntek 4. óra
16. dr. Mózesné Varga Nelli Előre egyeztetett időpontban
17. Erdei Éva A hét csütörtök 6. óra B hét szerda 6. óra
18. Faragó Éva A hét kedd 1 óra B hét kedd 7. óra
19. Farkas Balázs A és B hét hétfő 3. óra
20. Fazekas-Walter Hanna A és B hét csütörtök 2. óra
21. Fenyvesiné Gyarmati Ágnes Katalin A és B hét hétfő 2. óra
22. Filep Dezső György A és B hét csütörtök 17.30
23. Gergő Emília A és B hét kedd 17 óra
24. Hajdúné Kiss Edit Előre egyeztetett időpontban hétfő délután
25. Hangya Réka Ildikó A és B hét péntek 4. óra
26. Hegedüs Csaba István A és B hét szerda 3. óra
27. Holdampf Ágnes Előre egyeztetett időpontban szerda délután
28. Jane Hillary Thoma  A és B hét hétfő 5. óra
29. Jónás Otília A és B hét csütörtök 1 óra
30. Kiss Ákos A és B hét péntek 3. óra
31. Kiss Márta A és B hét péntek 4. óra
32. Kovács Eszter A és B hét szerda 12.00-12.45
33. Kováts Szabolcs Balázs A hét péntek 2. óra
34. Kristyák Adrienn Mónika A és B hét kedd 4. óra
35. Kufcsák-Pálúr Johanna A és B hét péntek 4. óra
36. Lang Erika A és B hét csütörtök 4. óra
37. Laskai Balázs Mihály A és B hét csütörtök 3. óra
38. Laurinyeczné Szilágyi Szilvia A és B hét szerda 4. óra
39. Lehel Gyöngyi A és B hét csütörtök 6. óra
40. Lehelvári Tünde A és B hét szerda 3. óra
41. Lehelváriné Kiss Tünde A és B hét csütörtök 5. óra
42. Liptai Réka A és B hét péntek 5. óra
43. Majorné Németh Edit A és B hét péntek 4. óra
44. Méhes Brigitta A és B hét csütörtök 3. óra
45. Menich Katalin A és B hét kedd 3. óra
46. Mersichné Buchmayer Erika A és B hét hétfő 4. óra
47. Michael Dwight Foster II A és B hét kedd 4. óra
48. Németh Magdolna Zsuzsanna A és B hét kedd 3. óra
49. Orosz Erika Erzsébet A hét szerda 2. óra B hét péntek 5. óra
50. Pál Marianna A és B hét szerda 3. óra
51. Pártos Péter György A és B hét kedd 3. óra
52. Pártos Péter Györgyné Előre egyeztetett időpontban hétfő délután
53. Petik Andrea A és B hét szerda 2. óra
54. Réső Nóra A és B hét hétfő 4. óra
55. Robert Edward Morgan  A és B hét szerda 6. óra
56. Schadek Károly A és B hét hétfő 4. óra
57. Schäffer Edina Krisztina A és B hét hétfő 3. óra
58. Sümegi Alexandra A és B hét péntek 4. óra
59. Tatár-Havancsák Eszter Zsófia A és B hét hétfő 3. óra
60. Tihor Beáta A és B hét hétfő 9.30-10.15.
61. Uhrinné Baji Kinga A és B hét hétfő 4. óra
62. Varga Klára Zsuzsanna A és B hét péntek 2. óra
63. Vitosné Kozma Ibolya Zsuzsanna A és B hét csütörtök 17 óra
64. Zelnik Dávid A és B hét péntek 2.óra

 

 

buborék

2015-2016. Krúdy Gyula Általános Iskola. Minden jog fenntartva!