Krúdy Gyula
Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

1037 Budapest, Gyógyszergyár utca 22-24.
Tel.: 250-2724, Fax.:454-1718,
E-mail: gyogy-aKUKACkszki.obuda.hu
OM azonosító: 035361
Észak-Budapesti Tankerületi Központ
Cím: 1033 Budapest, Fő tér 1.
Telefon: 437 8868

Kerületi Szépolvasó verseny!

A verseny eredménye itt található!

Cikkely Márton 4.d osztályos tanulónk IV. helyezést ért el. Ezúton is gratulálunk.

Cikkely Márton buborék Család buborék

Kedves Szülők!

Iskolánk csatlakozott a Sulizsák ruhagyűjtő akcióhoz. November 7-től elérhetőek a gyűjtőzacskók az iskolánkban és ezekbe lehet a használt ruhákat beletenni és a megjelölt napon behozni. A gyűjtéssel az iskolánk pénzhez jut,az osztályok pedig versenyezhetnek,hogy kik tudnak több használt ruhát gyűjteni. Minden zsák 10 pontot ér a "Legökosabb osztály" nevű házi versenyünkön! Kérjük Önök is támogassák az újrahasznosítást,ezzel is óvjuk Földünket!

SZÜLŐI TÁJÉKOZTATÓ itt olvasható!

Ökoiskola buborék

"Jó tanuló, jó sportoló"

Marosfalvi Maxim 8.c osztályos tanuló

az Óbudai Sport Nonprofit Kft. által meghirdetett, és Óbuda Békásmegyer Önkormányzat által biztosított „Jó tanuló, jó sportoló” pályázatán ösztöndíjat nyert.

Gratulálunk!

buborék Ökoiskola buborék Befizetés buborék Befizetés táblázat buborék Köszönöm buborék

Tisztelt Szülők!

KÖZLEKEDÉSI FELHÍVÁS itt olvasható!

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy telefonhívásra gyermeket saját biztonságuk érdekében nem engedhetünk ki az épületből.

Iskolavezetés

Szülői bál 2017

Iskolánk Szülői Munkaközössége, dolgozói és tanulói nevében szeretnénk köszönetet mondani mindazoknak, akik valamilyen formában segítségünkre voltak a Jótékonysági Bál előkészületeiben és lebonyolításában, bármilyen feladatot önzetlenül vállaltak. Megköszönjük a tombolára küldött felajánlásokat, a támogatói jegyek vásárlását. Külön szeretnénk megköszönni azoknak, akik rendezvényünket megtisztelték jelenlétükkel is.

2.100.000 Ft volt a nyeresége a jótékonysági bálnak!!!

Köszönjük a sok segítséget ahhoz, hogy a Krúdy iskola diákjai szép, esztétikus, jól felszerelt környezetben tanulhassanak, és minél színvonalasabb szabadidős tevékenységek álljanak a rendelkezésükre.

Szervezők, SZMK

buborék kert buborék

figyelem

Új információkról (2016.december 15!!) itt olvashatnak!

Változások az étkeztetésben! A vátozásokról itt olvashatnak!

Tankönyvámogatás 2017-2018-as tanévre. Részletekről itt olvashatnak!

Étkezés lemondása:

Felhívjuk figyelmüket arra, hogy az étkezés lemondását csak akkor tudjuk másnapra érvényesíteni, ha reggel 9.00 óráig bejelentik az iskola telefonszámán a pénztár/11. melléken.
A 9 óra után érkező bejelentéseket csak a bejelentést követő nap utánra tudjuk érvényesíteni.

Tanulóbérletre kerülő azonosítóval kapcsolatos tudnivalók az Oktatási Hivatal 2013. 03. 12-én érkezett közleményéből:

A közlekedési társaságokkal történt egyeztetés alapján ezúton tájékoztatjuk a tanulókat, hogy a tanulóbérleten nem a diákigazolvány vagy az igazolás sorszámát, hanem a tanuló oktatási azonosítóját (7-el kezdődő 11 számjegyből álló azonosító) kell feltüntetni.

Ez azért fontos, mert ezen adat minden, az utazási kedvezményre való jogosultságot igazoló dokumentumon megtalálható.

>>>>>>>>>>>>>>