Iskolánkban tanító pedagógusok

Név Munkakör, tantárgy
Almási Attila 6.c osztályfőnöke, angol, magyar, tánc és dráma, országismeret
Asbóth Viola 4.c osztályfőnöke, magyar, erkölcstan
Aulechla Anna intézményvezető, erkölcstan
Bajai Judit 2.d osztályfőnök-helyettese,angol, rajz, testnevelés, ének, országismeret
Barzsó Bálint 2.b osztályfőnök-helyettese, angol, ének, testnevelés, rajz
Békési-Gulyás Borbála 2.d osztályfőnöke, magyar, technika, természetismeret, erkölcstan, testnevelés
Berényi Laura 5.a osztályfőnök-helyettese, ped.assz., tánc és dráma
Berndtné Pécsi Erika 2.b osztályfőnöke, magyar, matematika, technika, testnevelés, rajz, természetismeret
dr. Bihariné Lukács Ágnes 2.a osztályfőnöke, alsós mk.-vezető, magyar, testnevelés, ének, technika, természetismeret, rajz
Bodnár József 5.a osztályfőnöke, informatika, technika, gazdasági ismeretek
Bogár Tamásné 4.b osztályfőnöke, magyar, matematika, technika, erkölcstan, testnevelés, rajz
Csányiné Horváth Marianne 8.a osztályfőnök-helyettese, biológia, földrajz, természetismeret
Dalia Enikő 2.a osztályfőnök-helyettese, matematika, technika, természetismeret, rajz
Dobosi-Csatári Éva 5.c osztályfőnöke, angol, országismeret
Erdei Éva 6.a osztályfőnöke, matematika
Fenyvesiné Gyarmati Ágnes 2.c osztályfőnöke, matematika, természetismeret, erkölcstan
Filep Dezső György 3.a osztályfőnök-helyettese, napközis nevelő, erkölcstan
Fodor Hilda 5.c osztályfőnök-helyettese, történelem
Fodor Krisztina könyvtáros tanár
Hajdúné Kiss Edit 3.b osztályfőnök-helyettese,angol, rajz, természetismeret, testnevelés
Hegedűs Csaba 6.a osztályfőnök-helyettese, testnevelés
Holdampf Ágnes alsós igazgatóhelyettes, matematika
dr. Hoózné Szabó Katalin 6.b osztályfőnöke, humán mk.-vezető, magyar, angol nyelv, tánc és dráma
Kiss Ákos 5.b osztályfőnök-helyettese, rajz, hon- és népismeret, média,
Kissné Vidó Anikó 1.a osztályfőnök-helyettese,testnevelés, természetismeret, technika, rajz
Kovács Renáta 1.b osztályfőnök-helyettese, matematika, testnevelés
Kristyák Adrienn 1.c osztályfőnök-helyettese, angol, testnevelés, rajz, ének
Lang Erika 8.c osztályfőnöke, természetismeret, technika
Lehelváriné Kiss Tünde 8.c osztályfőnök-helyettese,szabadidős mk.-vezető, gyermekvédelmi felelős, DÖK segítő tanár, napközis nevelő
Lendvai Erzsébet 3.c osztályfőnöke, magyar, matematika, ének, erkölcstan, természetismeret
Liptai Réka 7.a osztályfőnök-helyettese, kémia, angol országismeret
Majorné Németh Edit 2.a osztályfőnöke, magyar, ének, testnevelés, erkölcstan
Menich Katalin 4.a osztályfőnöke, magyar, ének, természetismeret, erkölcstan
Mézes Erika fejlesztőpedagógus
Németh Magdolna 8.d osztályfőnöke, angol nyelv biológia
Némethné Molnár Gyöngyi 1.b osztályfőnöke, alsós mk.-vezető, magyar, technika, ének, természetismeret, rajz, erkölcstan
Oláh Szilvia 7.c osztályfőnök-helyettese, magyar
Pál Marianna 4.a osztályfőnök-helyettese, matematika, rejz, testnevelés, technika, ének
Páli Patrícia iskolapszichológus
Pártos Péter 7.a osztályfőnöke, testnevelés
Pártos Péterné 7.b osztályfőnöke, természettudományi mk.-vezető, matematika
Petik Andrea 3.b osztályfőnöke, osztályfőnöki mk.-vezető, magyar, matematika, erkölcstan, testnevelés, technika
Plósz Andrea napközis nevelő, fejlesztőpedagógus
Réső Nóra 1.c osztályfőnöke, magyar, matematika, technika, ének, erkölcstan, rajz, testnevelés, természetismeret
Schadek Károly 7.c osztályfőnöke, rendszergazda, erkölcstan
Schäffer Edina angol nyelv, testnevelés, természetismeret
Szerepi Nóra 5.b osztályfőnöke, magyar, angol nyelv, tánc-és dráma, országismeret
Szilágyi Márta 3.c osztályfőnök-helyettese, napközis nevelő
Szűcs Marianna 7.b osztályfőnök-helyettese, angol nyelv, országismeret, természetismeret
Uhrinné Baji Kinga 1.a osztályfőnöke, magyar, matematika, ének, erkölcstan
dr. Unicsovicsné Radonics Krisztina 2.c osztályfőnök-helyettese, magyar, rajz, technika
Varga Klára 8.a osztályfőnöke, ének, történelem
Veres Sándor felsős igazgatóhelyettes, 8.d osztályfőnök-helyettese, fizika
Vulevity Katalin 4.c osztályfőnök-helyettese,tanító, matematika, testnevelés, technika, rajz
Katelyn Jo Brown anyanyelvi tanár, angol nyelv, országismeret
Jolan Chien-Szegedy anyanyelvi tanár, angol nyelv, rajz
William Madison Beattie 6.b osztályfőnök-helyettese, anyanyelvi tanár, angol nyelv, országismeret
Susan Sloan Thompson anyanyelvi tanár, angol nyelv

* A pirossal írt tantárgyakat angol nyelven tanítjuk.

2015-2016. Krúdy Gyula Általános Iskola. Minden jog fenntartva!