Krúdy Gyula Általános Iskola
Krúdy Gyula
Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

1037 Budapest, Gyógyszergyár utca 22-24.
OM azonosító: 035361,

Email:titkarsag.krudygy[kukac]ebtk.hu

Tel:250-2724

Fenntartó: Észak-Budapesti Tankerületi Központ

A Diákigazolvány igénylés módja:
(leendő elsősöknek, új tanulóknak, illetve azoknak,
akik elhagyták az igazolványukat)

1. lépés az Okmányirodában
Az igénylés megkezdése előtt a Központi Okmányirodában (1133 Budapest, Visegrádi u. 110-112.) időpont kérése nélkül, sorszám húzása után, ingyenesen készítik el a gyerekről a diákigazolványhoz szükséges igazolványképet.
A békásmegyeri és a Harrer Pál utcai Okmányirodákban időpont kérése szükséges!
Az okmányirodában be kell mutatni az alábbi iratokat:

Az iratok ellenőrzésre kerülnek a személyi adat- és lakcímnyilvántartás alapján, majd az igénylő egy NEK adatlapot kap az ügyintézőtől, melyen az adatok, a fénykép és 14. éven felüli igénylő esetében az eredeti aláírás szerepel. 14 éven aluli igénylő esetében az aláírásmezőt ki kell hagyni, vagy kitöltése esetén nem kerül feldolgozásra.
2. lépés az iskolában
Az iskola titkárságára be kell hozni az Okmányiroda által elkészített NEK-adatlapot, ezután készülhet el az igénylés.
Az elkészült igazolványt alsó tagozaton az osztályfőnökök segítségével küldjük haza, felső tagozaton a tanulónak adjuk át.