Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Krúdy

Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Search
Close this search box.
A Krúdy Iskola támogatja diákjait az általános iskolások számára nyitott tanulmányi versenyeken történő részvételben és verseny-felkészítésüket is megszervezi. A verseny ugyanis az életben a mindennapok természetes része, melynek érdemes már idejekorán megtanulni az írott és íratlan szabályait is.

Versenyszabályzat

Aktuális versenyek listája

Versenyek szakterület szerint

MATEMATIKA
FIZIKA
KÉMIA
ANGOL
MAGYAR NYELV
TECHNIKA
DIGITÁLIS RAJZ
TÖRTÉNELEM
ÉNEK-ZENE
FÖLDRAJZ
TERMÉSZETTUDOMÁNY
KÖNYVTÁR
NÉPDAL
KUTATÓ DIÁKOK
ISKOLABÜFÉ

Korábbi eredmények

  • 2020 - 2021

  • Bolyai matematika csapatverseny eredmények:
    3. osztály
    4. hely – Próba cseresznye (Brindza Emma, Brindza Marci, Limp Olivér, Németh Ádám ) – Felkészítő tanár: Holdampf Ágnes
    5. hely  Számkirályok (Csőke Zsombor Patrik, Hórász Dominik, Krisztián Petrus Márton, Süle Marcell) –  Felkészítő tanár: Faragó Éva
    4. osztály
    1. hely – Matematicák (Kis – Fleischmann Flóra, Pap Olívia, Németh Fruzsina, Török Júlia) – Felkészítő tanár: Pál Marianna
    2. hely – Matematika pingvinjei (Sussmann Lehel, Kapa Hunor, Erényi Áron, László Zsombor) – Felkészítő tanár: Domszky András Istvánné
    3. hely – Agymenők (Farkas – Kis Boldozsár, Matuz Kristóf, Schadek Ákos, Vujevich Fruzsina) – Felkészítő tanár: Bogár Tamásné
    5. osztály
    5.hely – Megy, mint a pofon (Győr Szilárd, Kis-Fleischmann Dávid, Szabó Gergely, Weisz Mahaló) – Felkészítő tanár: Csendes Laura
    6. hely – Pitagorasz (Medveczky Léda, Nagy Dániel Bence, Bándi Kornél, Császár Lili) – Felkészítő tanár: Orosz Erika
    7. osztály
    1. hely – Tizedestörtek (Jónás Petra, Kalmár Rebeka, Hegedűs Liliána, Szebellédy Emma) – Felkészítő tanár: Pártos Péterné
    5. hely – Nem oszt, nem szoroz (Marek Kristóf Zsolt, Balogh Áron, Szikora Mihály, Varga Flórián Zsigmond) – Felkészítő tanár: Erdei Éva
    8. osztály
    5. hely – ¼-ek (Miterli Lilla, Becske Luca, Rivnyák Adrienn, György Zsófi) – Felkészítő tanár: Orosz Erika

    Óbuda legszebb karácsonyfája

    A 3. a osztály benevezett az “Óbuda legszebb karácsonyfája” című versenyre, melyen sikeresen szerepelt és a szép fát rászoruló család kapta meg.

  • 2019 - 2020

  • 2019. november 12-én került megrendezésre a Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskolában a Kerületi Szépolvasó Verseny, melyre 14 iskola nevezte a legszebben olvasó 4. évfolyamos tanulóit.

    A diákok 2 kategóriában bizonyították rátermettségüket. Szépirodalmi és ismeretterjesztő szöveget olvastak fel felkészülés után a háromtagú zsűrinek.

    Bogár Angéla 4.a osztályos tanuló – felkészítő tanára Uhrinné Baji Kinga – IV. helyezést ért el.

    Gratulálunk a szép eredményhez!

    Köszönjük a versenyre érkezett tanulók felkészítő tanárainak és a zsűri tagjainak lelkes munkáját.

    Budapest, 2019.november 12.

  • 2018 - 2019

  • Kerületi Angol Kéttannyelvű Versmondó Verseny Eredményei:

    • Horváth Regina 1.c, 1. hely (Hajdúné Kiss Edit)
    • Halik Panna 1.b, 2. hely(Hajdúné Kiss Edit)
    • Tímár Máté 1.a, 3. hely (Catharine Hubbard)
    • Török Júlia 2a, 1. hely (Yaneke Paulay)
    • Kadia Natasa 2.c, 2. hely (Schaffer Edina)
    • Fricsovszky Leila 3a, 1. hely (Carla Liebenberg, Szűcs Marianna)
    • Istók Dorottya 3.c, 4. hely ( Mersichné Buchmayer Erika)
    • Papp Zsolt 3.c, 5. hely (Mersichné Buchmayer Erika)
    • Harari Ben 4a, 1.hely (Laura Yandell, Szűcs Marianna)
    • Diósi Petra 4a, 4. hely (Laura Yandell, Szűcs Marianna)
    • Bedő Réka 4.c, 5. hely (Barzsó Bálint)
    • Rácz Emma 5a, 1. hely (Liptai Réka, Hanna Nunez);
    • Kecskés Kinga 5.b, 3. hely (Dobosi-Csatári Éva)
    • Székely Sára 5a, 4. hely (Liptai Réka, Hanna Nunez)
    • Smith Kathy 6a, 1. hely (Dobosi-Csatári Éva, Hanna Nunez)
    • Harari Amy 6a, 2. hely (Dobosi-Csatári Éva, Hanna Nunez)
    • Szabó Ené 7.c, 1. hely (Dobosi-Csatári Éva)
    • Nyitrai Anna 7a, 4. hely (Rey Roxas)
    • Kristóf Noella 8a, 1. hely (Mona Mentha, Szűcs Marianna)
    • Balázs Liza 8a, 5. hely (Mona Mentha, Szűcs Marianna)

    Kerületi történelem verseny eredményei

    Március 26, kedd, Fodros Általános Iskola

    5. évfolyam téma : Az ókori Róma

    1. helyezett: Szabó Ferenc 5.a

    3. helyezett: Györe Menta 5.a

    4. helyezett: Bartók Bianka 5. a

     

    6. évfolyam téma: Magyarország történelme 1301-1526 között

    1. helyezett: Bogár Dóra 6. a

    2. helyezett: Mészáros- Komáromy Botond 6. a

    11. helyezett: Mráz Mira 6. c

     

    7. évfolyam téma: A reformkor

    2. helyezett: Szabó Ené 7. c

    5. helyezett: Balogh Szonja 7. a

    6. helyezett: Merényi Anna 7. a

    Kerületi Komplex Rajzverseny 8.osztály korcsoport:

    Mikes Lilla 8.b – 3.helyezés

    Kerületi Komplex Rajzverseny 6.osztály korcsoport:

    Onodi-Belenta Lara 6.b – 4.helyezés

    Kenguru Országos Matematika Verseny

    Weisz Mahalo 3.a osztály: 4. helyezés

    Felkészítő tanár: Uhrinné Baji Kinga

    Németh Fruzsina 2.a osztály: 12. helyezés

    Felkészítő tanár: Pál Marianna

    Bolyai Matematika Csapatverseny:

    3.osztály (Szabó Gergely, Kis-Fleischmann Dávid, Győr Szilárd,Weisz Mahaló Áron) I.hely – Felkészítő tanár: Uhrinné Baji Kinga

    Országos Bolyai Matematika Csapatverseny: III. hely!!!!

    A 3.osztályos csapattagok:

    4.osztály (Kardos Ádám, Kiss Patrik, Kun Bekény, Nádasdy Benedek) V.hely – Felkészítő tanár: Berndtné Pécsi Erika

    5.osztály (Hellebrandt Soma, Varga Donát, Lengyel Attila, Gémes Balázs) II.hely – Felkészítő tanár: Pártos Péterné

    7.osztály (Balogh Szonja, Merényi Anna, Kovács Panna ) II.hely – Felkészítő tanár: Erdei Éva

    7.osztály (Kolos Anna, Szikora Alexandra, Székely Kristóf, Szőke-Gonzalez Mateo) III.hely – Felkészítő tanár: Erdei Éva

    A 7.osztályos csapattagok:

    Zrínyi Ilona Matematikaverseny:

    Zrínyi Matematikaverseny körzeti fordulójában (I., II., III. kerület) a Krúdy csapata első helyezést ért el a 3. osztályosok között! A csapat tagjai: Kovács Ágoston 3.b, Szabó Gergely 3.a, Weisz Mahalo Áron 3.a.

    Szabó Gergely (3.a.) a Zrínyi Matematika verseny körzeti fordulóján 1. helyezést ért el és továbbjutott az országos döntőbe! Mindenkinek köszönjük a segítséget! Felkészítő pedagógusok: Uhrinné Baji Kinga és Dalia Enikő.

    III.Kerületi Matematika Verseny 4. osztályosok számára:

    Nádasdy Benedek 4.b osztály IV.hely

    Felkészítő tanár: Berndtné Pécsi Erika

    III.Kerületi Matematika Verseny 3. osztályosok számára:

    Szabó Gergely 3.a osztály II.hely

    Felkészítő tanár: Uhrinné Baji Kinga

    Budapesti matematika verseny:

    7. évfolyam Liu Litian (7.b) 13. helyezett

    Kerületi matematika verseny:

    5. évfolyam Mészáros-Komáromy Boldizsár (5.a) 4. helyezett

    5. évfolyam Kecskés Kinga (5.b) 8.helyezett

    7. évfolyam Liu Litian (7.b) 2. helyezett

    7. évfolyam Szőke-Gonzalez Mateo (7.a) 7. helyezett

    8. évfolyam Tábor Tünde (8.b) 7. helyezett

    Bolyai magyar csapatverseny:

    8.osztály (Brogyányi Zsófia, Heritier Cécile, Mikes Lilla, Tábor Tünde 8.b) I.hely – Felkészítő tanár: Hoózné Szabó Katalin

    Kerületi szépolvasó verseny:

    A verseny eredménye itt található!

    Már 3. alkalommal rendezte iskolánk a Kerületi Szépolvasó versenyt. Ebben az évben 17 iskolából neveztek a tanulók és mérték össze szépolvasási tudásukat szépirodalmi és ismeretterjesztő szöveg felolvasásával.

    A zsűri örömmel hallgatta a szebbnél szebb előadásokat és parázs vita után nagy egyetértéssel hozta meg végleges döntését. Az I. Széles Hanna a Bárczi Géza Általános Iskolából lett, aki november 26-án indulhat a Fővárosi Versenyen.

    Gratulálunk neki és minden résztvevőnek.

    Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny :

    Szabó Soma 8.a IV. hely

    Zöldokoskupa-fenntarthatósági/környezetvédelmi verseny – budapesti forduló

    6.a: Pocsai Enikő, Selymes Csaba, Smith Katy csapat – 4. hely

    Curie környezetvédelmi verseny – budapesti forduló

    5.b Kecskés Kinga, Házi Rebeka, Kerti Dorottya – 2. hely

    8.c Nagy Fanni Patrícia, Bátyi Dorka, Hatala Hanna – 2. hely

    7.a Szőke-Gonzales Mateo, Nyitrai Anna, Újvári Domos – 3. hely

  • 2017 - 2018

  • Kőrösi Science Competition verseny I. hely

    A csapat tagjai:
    Miterli Lilla 5.a
    Mészáros-Komáromy Botond 5.a

    Kolos Anna 6.a
    Szőke-Gonzalez Mateo 6.a

    Kerületi Matematika Verseny 8. osztály:

    1. hely: Szabó Norbert – 8.a

    2. hely: Terényi Tamás -8.a

    Felkészítő tanár: Pártos Éva

    Kerületi Matematika Verseny 6. osztály:

    6. hely: Nagy Sophia – 6.a

    9. hely: Mihályi Szonja – 6.a

    Felkészítő tanár: Erdei Éva

    Kerületi Matematika Verseny 3. osztály:

    6. hely: Kardos Ádám – 3.b

    Felkészítő tanár: Berndtné Pécsi Erika

    Zrínyi Matematika Verseny

    4. hely: Szabó Gergely – 2.a

    20. hely: Cikkely Márton – 3.d

    25.hely Bedő Réka – 3.c

    Bolyai Természettudományi Verseny

    34. hely:A természet csodái csapat : Győre Menta Lilien, Veisz Blanka, Székely Sára Csenge, Pap Gréta – 4.a

    Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny :

    Szabó Soma 7.a IV. hely

    Fővárosi Informatika Alkalmazói verseny kerületi fordulója:

    Grafika kategória:

    Merényi Anna Dóra 6.a

    I. helyezett

    Szoboszlay Janka Zsófia 6.b

     

    VIII. helyezett

    Grafika és szövegszerkesztés (kiskomplex) kategória:

    Kiszely Fábián 6.b

    V. helyezett

    Székely Kristóf 6.a

     

    VII. helyezett

  • 2016 - 2017

  • Pikó Gergely 6.b osztályos tanuló a Horváth Mihály Történelem Tanulmányi- és Múzeumbarát Verseny országos döntőjében fantasztikus teljesítménnyel 5. helyezést ért el!

    Felkészítő tanár: Fodor Hilda

    A III. kerületi Katasztrófavédelmi Ifjúsági Versenyen – I.helyezés

    A csapat tagjai: Oláh Boróka 8.c, Láda-Hartyányi Dorottya 8.c, Tóth Áron 8.c, Tóth Tivadar 8.c

  • 2015 - 2016

  • Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny Megyei eredményei:

    10. hely: Hellebrandt Soma – 2.c

    41. hely: Sziebert Lilla és Mihály Vera -2.c

    52. hely: Szeibert Dominik 4.a és Barczikay Eszter 4.b

    varga_zsolt

    Kerületi matematika verseny:

    3. évfolyam I. hely: Molnár Bence 3.a

    6. évfolyam X. hely: Körtvélyessy László 6.b

    7. évfolyam III. hely: Varga Zsolt 7.d

    Bolyai matematika csapatverseny:

    3.osztály (Selymes Csaba, Molnár Bence, Mészáros-Komáromy Botond, Pintér Balázs) VIII.hely

    4.osztály (Csapó Áron Soma, Szeibert Dominik András, Nagy Sophia, Kolos Anna Luca) I.hely

    4.osztály (Kelemen – Tóth Máté, Szikora Alexandra, Botos – Fábián Valéria, Hantos András) XIX.hely

    7.osztály ( Hajdú Szilvia, Varga Zsolt, Maloschik Márk, Veisz Ábel ) IV.hely

    8.osztály ( Károlyi Péter, Szűcs Benedek, Gondon Dániel, Molnár Botond ) II.hely

    8.osztály ( Rakolcza Gergely, Karászi Vitéz, Csörge Ciprián, Kálmán Anna ) IV.hely

    8.osztály ( Lin Jia Qui, Hajdú Artúr, Kádár Alex, Fónod Nóra ) VIII.hely

    8.osztály ( Oltai Márk, Hellebrandt Huba, Laneury Tom, Laki Balázs ) X.hely

    Zrínyi Matematika területi verseny – 4. évfolyam

    Csapatverseny: Szeibert Dominik 4.a, Mihály Szonja 4.a, Csapó Áron 4.a II.hely

    Egyéni verseny: Szeibert Dominik 4.a II. hely

    Csapó Áron 4.a XIII. hely

    Zrínyi Matematika területi verseny – 2-3. évfolyam

    Mihály Vera 2.c VII. hely

    Hegedűs Lili 2.c XVI. hely

    Kecskés Kinga 2.a LXXX. hely

    Kovács Barnabás 3.c VII. hely

    A Kerületi Digitális Rajz versenyen

    Szoboszlay Janka Zsófia (4. b)

    II. helyezést,

    Merényi Anna Dóra (4. a)

    III. helyezést

    értek el.

    Bólyai csapatverseny Természettudományi

    Sájer Petra, Koperniczky Lilla 7.a

    8. helyezés

    Kerületi Hevesi György Kémiaverseny:

    Hellebrandt Huba 8.b: IV. hely

    Hegyi Vilmos 7.c: V. hely

    Kerületi “Technika-és életvitel” tanulmányi csapatverseny – II.helyezés

    A csapat tagjai: Gondon Dániel 8.a, Diósi Linda 8.a, Kanyó Léna 8.c

    Fővárosi “Technika-és életvitel” tanulmányi csapatverseny – IX.helyezés

    A csapat tagjai: Gondon Dániel 8.a, Diósi Linda 8.a, Kanyó Léna 8.c

    Kerületi 8. osztályos fizika verseny:

    Hellebrandt Huba 8.c: II.hely

    Teleki Pál Földrajz Verseny:

    Lin Jia Qiu 8.o. II. hely tovább jutott a bp-i fordulóba

    Varga Zsolt 7.o. III. hely

    Kiósi Noé 7.o. VIII. hely

    Kerületi vers- és prózamondó verseny:

    Bokros Regina 6.c: III. hely – vers

    Smith Michael 1.a: IV. hely – vers

    Andorkó Viktória 2.c: X. hely – vers

    Székely Sára 2.a: IV. hely – próza

    Kristóf Noella 5.a: III. hely – vers

    Bolyai anyanyelvi csapatverseny

    I. No Comment (Lakatos Valentina, Dömök Panna, Laneury Mátyás, Kanyó Léna 8.c)

    Felkészítő tanár: Berényi Laura

    A csapat az országos döntőben XVI. lett

    II. Betűzombik (Csapó Adél, Gál Boldizsár, Lehotay Lili, Hodász Dániel 6.a)

    Felkészítő tanár: dr. Hoózné Szabó Katalin

    V. Ventillátorok alakulata (Balázs Bence, Bihari Dávid, Nagygyörgy Marcell, Simkó Gábor 7.a)

    Felkészítő tanár: dr. Kovácsné Rokszin Hajnalka

     

    Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

    Varga Zsolt (7.d) II.hely

    felkészítő tanár: dr. Hoózné Szabó Katalin

    Horváth Zsombor (6.c) III. hely

    dr. Kovácsné Rokszin Hajnalka

    Pais kerületi vers- és prózamondó verseny

    V. Molnár Boglárka 7.c (felk.: dr. Kovácsné Rokszin Hajnalka)

    VI. Skrodzky Márkó 5.c (felk.: Almási Attila)

    VIII. Almási Natália 5.c (felk.: Almási Attila)

    Szép magyar beszéd verseny iskolai fordulója

    Szrebro Barbara 6.b (felk. dr. Kovácsné Rokszin Hajnalka)

    Dömök Panna 8.c (felk.: Berényi Laura)

    kerületi Olvasni öröm verseny

    7.a csapata (Nagygyörgy Marcell, Bihari Dávid, Simkó Gábor, Balázs Bence, Sájer Petra, Hodász Zsófia) VI.hely

    (felk.: dr. Kovácsné Rokszin Hajnalka)

    Bendegúz anyanyelvi verseny

    Kovács Barnabás 3.c megyei I.hely

    (felk.: Asbóth Viola)

    Kerületi Wonderful World Eco – Competition, angol nyelvű természetismereti csapatversenyen járt iskolánk 3 csapata.
    Remek eredményeket értek el:
    7-8. osztály: 1. hely:
    Varga Zsolt 7.d
    Láda-Hartyányi Dorottya 7.c
    Diósi Linda 8.a
    Gondon Dániel 8.a

    3-4. osztály: 3. hely:
    Bozsik Lara 3.c
    Kovács Barnabás 3.c
    Kálmán Viola 4.b
    Kelemen Tóth Máté 4.a

    5-6. osztály: 5. hely:
    Mikes Lilla 5.b
    Várkonyi Balázs 5.b
    Fontos Gergely 6.b
    Gál Virág 6.c

    Kerületi komplex angol nyelvi verseny:

    5. évf. Hetedikesek között!!:
    IX. Szabó Soma 5.a

    6. évf.: Nyolcadikosok között!!:
    I. Reimann Kristóf 6.a
    V. Csapó Adél 6.a

    7-8. évf. Kétnyelvű kategória:
    II. Németh Réka 8.a
    III. Németh Zselyke 7.a

    Angol szépkiejtési verseny iskolai fordulója

    I. Skrodzky Márkó 5.c (felk.: Almási Attila)

    II. Heritier Cécile 5.b (felk.: dr. Hoózné Szabó Katalin)

    I. Tiborc Nóra 6.a (felk.: Dobosi-Csatári Éva)

    II. Ablonczy Lili 6.a (felk.: Dobosi-Csatári Éva)

    I. Németh Zselyke 7.a (felk.: Dobosi-Csatári Éva)

    II. Balázs Bence 7.a (felk.: Dobosi-Csatári Éva)

    I. Németh Réka 8.a – kerületi IV. hely – felk. Szerepi Nóra)

    II. Kanyó Léna 8.c (felk.: Dobosi-Csatári Éva)

    ‘Christmas is all around us’ Országos Levelezős Verseny

    IV. helyezett a 4.b csapata: (Bacskó Hanna, Mihály Bíborka, Medveczky Lea, Vasadi Anna)

    Kerületi Bod Péter könyvtárhasználati verseny:

    Lantos Nóra 3.b I.hely – maximális pontszámmal

    Kardos Panna 3.b IV.hely

    Barczikay Eszter 4.b VI.hely

    Siklósi Alexandra 7.c III. hely

    Takács Emese 5.c IV. hely

    Nagy Fanni 5.c VIII.

    Nagy Dorina 5.c XII.

    Felkészítő tanár: Fodor Krisztina

    Népdalverseny eredményei:

    Szóló kategória

    Varga Domonkos 4.a: bronz minősítés

    Németh Miklós Panna 5.c: bronz minősítés

    Kiskórus kategória: ezüst minősítés

    Janity Dóra 5.b, Taski Bernadett 5.b, Pudes Petra5.b, Németh Miklós Panna 5.c

    Nagykórus kategória :arany minősítés

    Janity Dóra 5.b, Taski Bernadett 5.b, Pudes Petra5.b, Németh Miklós Panna 5.c, Heritier Cécile 5.b, Csapó Adél 6.a, Sebő Borbála 6.c, Tiborc Nóra 6.a, Takács Dominika 6.c

    Felkészítő tanár: Varga Klára

    Az 5-6. osztályosok részére megrendezett “Híres városok” elnevezésű kerületi történelem-tanulmányi versenyen csapatunk 1. helyezést ért el.

    Heritier Cécile Claire (5.b) Kovács Viktor Leonard (5.c) Ablonczy Lili (6.a) Csapó Adél Zsófia (6.a)

    Felkészítő tanárok: Fodor Hilda, Varga Klára

  • 2014 - 2015

  • Bólyai Természetismeret területi verseny

    Várkonyi Zsombor, Fekete Iván, Csókás Péter, Peőcz Richárd 6.b

    2. helyezés

    Felkészítő tanár: Németh Magdolna

    Kerületi Wonderful World Eco – Competition, angol nyelvű természetismereti csapatversenyen járt iskolánk 3 csapata.
    Remek eredményeket értek el:
    3-4. osztály: 1. hely, Healthy Hamsters:
    Csapó Áron Soma 3.a
    Kiszely Fábián 3.b
    Bátyi Dorka 4.c
    Nagy Ágoston 4.a
    Felkészítő tanáraik:
    Jenifer Taylor – Kissné Vidó Anikó
    Hajdúné Kiss Edit
    Dalia Enikő – Dániel Pena
    Barzsó Bálint

    5-6. osztály: 2. hely, Recycling Red Rabbits:
    Körtvélyessy László 5.b
    Fontos Gergely 5.b
    Körtvélyessy Kata 6.d
    Várkonyi Zsombor 6.b
    Felkészítő tanáruk: Német Magdolna

    7-8. osztály: 1. hely,Earth Worms:
    Gondon Dániel 7.a
    Diósi Linda 7.a
    Vaszileszku Henriett 8.c
    Láda – Hartyáni Barnabás 8.c
    Felkészítő tanáruk: Németh Magdolna
    Gratulálunk gyerekek, szép címvédés volt!!!!

    Iskolai Angol Vers- és Prózamondó verseny győztesei:

    Kelemen Tóth Máté 3.a , Varga Lara Glória 3.a, – felkészítő tanáruk: Jennifer Taylor
    Kocsis Orsolya 4.b, Skrodzki Marko  4.c  – felkészítő tanáruk: Barzsó Bálint
    5-6. évf.:
    I. Tiborc Nóra 5.a
    II. Bertalan Olivér 6.a
    III. Németh Zselyke 6.a

     

    7-8. évf.:
    I. Koperniczky Anna 8.a
    II. Süle Katinka 7.a
    III. Fónod Nóra 7.c

    Országos Angol Versmondó Verseny ( XVIII: kerület, Kapocs Általános Iskola):

    Skrodzki Marco 4.c – felkészítő tanára: Barzsó Bálint – VI. hely
    Ürmösi Rebeka 4.a – felkészítő tanára: Daniel Pena – elismerő oklevél
    Ablonczy Lili 5.a  VI. helyezett

     

    Komplex angol nyelvi verseny iskolai forduló:

    5. évf.:
    I. Csapó Adél 5.a
    II. Gál Boldizsár 5.a

    6. évf.:
    I. Varga zsolt 6.d
    II. Németh Zselyke 6.a

    7. évf.:
    I. Németh Réka 7.a
    II. Lin Jia Qi 7.c

    8. évf.:
    I. Koprniczky Anna 8.a
    II. Rudd Erik 8.c

    A kerületi forduló a két tannyelvű tanulók számári idén technikai okok miatt nem került megrendezésre.

    Kerületi nyelvtan verseny:

    Csapó Áron 3.a: I. hely

    Kerületi vers- és prózamondó verseny:

    Kádár Zsófi 3.c: III. hely – vers

    Takács Emese Flóra 4.c: V. hely – próza

    Johnsen Emilia 2.a: VI. hely – próza

    Kerületi Bod Péter könyvtárhasználati verseny:

    Veréb Eliza 3. b: II. hely

    Barczikay Eszter 3. b: III. hely

    Kerületi Rajz verseny:

    Ürmösi Rebeka 4.a – 6.helyezés

    Pallós Benedek 6.d – 3.helyezés

    Mikes Luca 8.c – 1.helyezés

    Csillaghegy Kupa matematikai alapműveleti verseny

    Iskolánk csapata I. helyezést ért el.

    A csapat tagjai Dominik András 3.o. egyéni helyezése: 2.hely, Asztalos Kende Taketo 4. o. egyéni helyezése: 9.hely, Reimann Kristóf 5.o. egyéni helyezése: 2.hely, Várkonyi Zsombor 6.o. egyéni helyezése: 1. hely, Hellebrandt Huba 7.o. egyéni helyezése: 1.hely Rakolcza Péter 8.o. egyéni helyezése: 5.hely

    Kerületi matematika verseny:

    6. évfolyam I. hely: Várkonyi Zsombor 6.b

    5. évfolyam II. hely: Körtvélyessy László 5.b

    3. évfolyam V. hely: Szeibert Dominik 3.a

    Zrínyi Matematika területi verseny – 6. évfolyam

    A Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntőjében
    Várkonyi Zsombor 6. osztályos tanuló II.
     helyezést ért el!

    I. hely: Várkonyi Zsombor 6.b – Bejutott az országos döntőbe!

    3. évfolyam csapata: II.hely

    Amfiteátrum Kupa Matematika verseny – Árpád Gimnázium:

    6. évfolyam – egyéni I. hely: Várkonyi Zsombor

    6. évfolyam – egyéni XI. hely: Körtvélyessy Kata

    5. évfolyam – egyéni IV. hely: Körtvélyessy László

    5-6. évfolyam – csapatverseny I. hely:
    Horváth Zsombor, Körtvélyessy László, Várkonyi Zsombor, Körtvélyessy Kata

    Bólyai matematika csapatverseny:

    8.osztály ( Rakolcza Péter, Láda-Hartyáni Barnabás, Lakatos Máté, Bátyi Bátor ) IV.hely

    6.osztály (Körtvélyessy Kata, Maloschik Márk, Varga Zsolt, Weisz Ábel) III.hely

    6.osztály (Várkonyi Zsombor, Peőcz Richárd, Csókás Péter, Fekete Iván) I.hely DÖNTŐS csapat

    Kenguru matematikaverseny:

    2-6 évfolyamból 64 diák nevezett.

    Kovács Rarnabás 2.c – 36.hely

    Mészáros-Komáromi Botond 2.a – 42.hely

    Molnár Bence 2.a – 90.hely

    Szeibert Dominik András 3.a – 34.hely

    Merényi Anna 3.a – 84.hely

    Csapó Áron Soma 3.a – 87.hely

    Kerületi történelem tanulmányi verseny 8. évfolyam

    Vasilescu Henriett, Láda-Hartyáni Barnabás, Lakatos Máté 8.c

    1. helyezés

    Kerületi történelem tanulmányi verseny 6. évfolyam

    Balázs Bence 6.a, Boncz Alíz 6.a, Varga Zsolt 6.d – 3.helyezés

    Kerületi történelem tanulmányi verseny 5. évfolyam

    Deák Imre 5.b, Horváth Zsombor 5.b és Lakatos Péter 5.c – 2.helyezés

    Kerületi “Technika-modellezés” tanulmányi csapatverseny – III.helyezés

    A csapat tagjai: Berndt Krisztina, Hadnagy Patricia, Nemes Kata 8.c

    A Kerületi Digitális Rajz versenyen

    Kolos Kata (4. a)

    Hodosi Veronika (4. a)

    és Mikes Lilla Dóra (4. c) eredményesen szerepeltek.

     

    Kerületi népdalverseny 5.o nagykórus kategória:

    KIEMELT ARANY

    Budapesti forduló 5.o nagykórus kategória:

    EZÜST FOKOZAT

    A kórus tagjai:

    Awad Raneem 5.a, Csapó Adél 5.a, Tiborc Nóra 5.a,

    Mihálffy Mirijam 5.c, Sebő Borbála 5.c, Takács Dominika 5.c

    Felkészítő tanár: Varga Klára

    Kerületi “Kutató diákok” pályázat

    Mikes Luca Gabriella 8.c I.hely

    Berta Bettina 7.b III.hely

    Bátyi Bátor Béla 8.c III.hely

    Csapó Áron 3.a különdíj

  • 2013 - 2014

  • Wonderful World Eco-competition kerületi angol nyelvű környezetvédelmi verseny:

    Iskolánk 3-4. osztályos csapata I. helyet szerzett!

    Hirtling Márton 3. b, Bátyi Dorka 3. c (felkészítő tanáruk: Barzsó Bálint),
    Demcsák Anna 4. o. (felkészítő tanára: Hajdúné Kiss Edit) és
    Barabás Zalán 4. o. (felkészítő tanárai: Dr. Bihariné Lukács Ágnes és Anthony Laudadio)

    A 7-8. osztályos csapat szintén I. helyet szerzett!

    Vasilescu Henriett 7. o., Láda-Hartyányi Barnabás 7. o, Fontos Marcell 8. o., Fontos Marcell 8. o. és Tesner Réka 8. o.
    (felkészítő tanáruk: Németh Magdolna)

    Az 5-6. osztályos csapat pedig III. lett a versenyben!

    Várkonyi Zsombor 5. o., Ferencz Boróka 5. o., Skrodzki Andrzej 6. o.
    (felkészítő tanáruk: Németh Magdolna)

    Országos Angol Versmondó Verseny:

    Dékány Vivien (4. c) Bronz fokozat,
    Reimann Kristóf (4. a) Bronz fokozat

    Kerületi Angol Versmondó Verseny:

    Szkrodzki Marko (3. c) I. hely,
    Demcsák Anna (4. b) IV. hely

    A Fővárosi Matematika Versenyen Várkonyi Zsombor (5. b)
    I. helyezett lett!

    Az Országos Kenguru Matekversenyen Barczikay Ákos (4. c) több, mint 4000 negyedikes közül ELSŐ helyezett lett!

    Zrínyi Matematika Verseny Országos Döntő:

    Várkonyi Zsombor 5. b: II. hely

    Országos Kenguru Matekverseny:

    Barczikay Ákos 4. c és Várkonyi Zsombor 5. b osztályos tanulókat az Országos Díjátadó ünnepségre behívták, itt derül ki pontos eredményük.

    Sebő Dani 4. b: megyei XIV. hely

    Szeibert Dominik 2. a: megyei XV.hely

    Barczikay Eszter 2. b: megyei XIX. hely

    Kerületi Matematika Verseny:

    Várkonyi Zsombor 5. b: I. hely

    Körtvélyessy Kata 5. d: III. hely

    Zrínyi Matematika Verseny Területi (Megyei) döntő:

    Várkonyi Zsombor 5. b: I. hely

    Körtvélyessy Kata 5. d: IX. hely

    Márky Panna 4. b: X. hely

    Varga Zsolt 5. d: XVI. hely

    5. osztály csapat: I. hely
    (Várkonyi Zsombor 5. b, Körtvélyessy Kata 5. d, Varga Zsolt 5. d)

    Iskolák közötti összesített csapateredmény: IV. hely

    8. osztályos Kerületi Matematika Verseny:

    Sápi Eszter 8. a: III. hely

    Területi Bolyai Matematika Csapatverseny:

    4. évfolyam – II. hely:
    Fontos Gergely, Zilahi Márton, Márky Anna, Körtvélyessy László

    4. évfolyam – III. hely:
    Barczikai Ákos, Horváth Zsombor, Márky Réka, Kun Timon

    5. évfolyam – III. hely:
    Várkonyi Zsombor, Peőcz Richárd, Csókás Péter, Tánczos Lili

    8. évfolyam – V. hely:
    Bartha Lilla, Demeter Bianka, Sápi Eszter, Xu Yan Xin

    Amfiteátrum Kupa Matematika verseny:

    5. évfolyam – egyéni IV. hely: Peőcz Richárd

    5-6. évfolyam – csapatverseny VI. hely:
    Várkonyi Zsombor, Csókás Péter, Szabó Bianka, Csiszár Dóra

    A kerületi Vers-és prózamondó versenyen próza kategóriában Varga Lara Glória 2.a osztályos tanuló IV. helyezést ért el.

    A kerületi Vers-és prózamondó versenyen próza kategóriában Tiborc Nóra Larissa 4.a osztályos tanuló I. helyezést ért el.

    Magyar nyelvtan és helyesírásverseny:

    Gál Boldizsár 4. a: VI. hely

    Kerületi „Szép magyar beszéd” verseny:

    Hadnagy Patrícia 7. c: I. helyezés

    Dömök Panna 6. c: IV. helyezés

    Április 28-án a 7-8. osztályosok kerületi történelemversenyén iskolánk csapata (Dézsi Viktória, Ványi Zsuzsanna és Vincze Katalin – mindhárman 8. b osztályosok)
    1. helyezést ért el!

    A 6. osztályosok kerületi történelem versenyén iskolánk csapata II. helyezést ért el!

    A csapat tagjai: Szabó Bianka és Károlyi Péter 6. a és Lin Jia Qi 6. c

    Végig velük készült és segítette őket, de a szabályok értelmében már nem versenyezhetett a 6. a osztályos Ilyés Hanna.

    Mind a négy tanulónak gratulálunk!

    Teleki Pál Földrajz Verseny:

    Vincze Katalin 8. b: III. hely

    Berndt Krisztina 7. c: VI. hely

    Kerületi Hevesi György Kémiaverseny:

    Fontos Marcell 8. b: VI. hely

    Hermann Ottó kerületi biológia verseny:

    Mikes Luca 7. c: III. hely

    Vincze Katalin 8. b: IV. hely

    Kerületi 7. osztályos fizika verseny:

    Láda-Hartyáni Barnabás 7. c: II.hely

    Rakolcza Péter 7. c: V. hely

    Bólyai Természettudományi Csapatverseny:

    V. hely (csapattagok: Mikes Luca 7.c, Hadnagy Patrícia 7.c, Vasilescu Henriett 7.c, Schrödl Szonja 7.c)

    Kerületi Népdalverseny:

    Szóló kategória:

    Bouchal Lili (6.b) ezüst minősítést szerzett

     

    Kisegyüttes kategória:

    Bouchal Lili (6.b), Csiszár Dóra (6.b), Tóth Fanni (6.b), Wetzwl Dorka (6.b),
    Kiss Júlia (7.c), Balajthy Daniella (7.d) arany minősítést szereztek

    Kerületi Bod Péter könyvtárhasználati verseny:

    Mikes Lilla Dóra 3. b: IV. hely

    Hirtling Márton 3. b: X. hely

    Budapesti Rajzverseny:

    Mikes Luca Gabriella (7. c): VI. helyezett

    A Kerületi Digitális Rajz versenyen

    Szép Flóra (4. c) I. helyen végzett, Dékány Vivien (4. c) eredményesen szerepelt

  • 2012 - 2013

  • Országos angol levelezős verseny:

    Demcsák Anna (3. b) Globe Trotter kategóriában I. helyet szerzett,
    Funny Grammer kategóriában VI. helyet szerzett.

    Angel Olivér Zsolt (3. c) III. helyet szerzett.

    Bendegúz, levelezős angol verseny:

    Awad Raneem (3. a) az országos döntőbe jutott.

    Kerületi angol szépkiejtési verseny:

    Paár Bogáta (7. a) – I. hely

    Kenderesi Manna (7. a) – II. hely

    Vasilescu Henriett (6. c) – IV. hely

    Komplex angol verseny írásbeli forduló:

    Ilcsik Dániel (6. a) – I. hely

    Gál Nicole (8. b) – I. hely

    Alföldy Rebeka (7. b) – II. hely

    Kanyó Léna (5. c) – III. hely

    Komplex angol verseny döntő:

    Ilcsik Dániel (6. a) – Különdíj

    Alföldy Rebeka (7. b) – Különdíj

    Kanyó Léna (5. c) – II. hely

    Gál Nicole (8. b) – IX. hely

    A kerületi angol versmondó versenyen Demcsák Anna (3. b)
    I. helyezést ért el.

    “Kenguru” Nemzetközi Matematika Verseny:

    Megyei helyezés (Budapest):

    A Krúdyból a III. évfolyamon a legjobb helyezéseket elérő diákok
    (841 megyei indulóból):

    Sebő Dániel 3. b – Kerületi I. hely, Országos 17. hely

    Barczikay Ákos 3. c – 36. hely

    Csapó Adél 3. a – 64. hely

    Kun Timon 3. c – 64. hely

    Horváth Zsombor 3. c – 153. hely

    A Krúdyból a IV. évfolyamon a legjobb helyezéseket elérő diákok
    (715 megyei indulóból):

    Várkonyi Zsombor 4. b – 30. hely

    Körtvélyessy Kata 4. d – 63. hely

    Szeibert Barnabás 4. a – 85. hely

    Varga Zsolt 4. d – 97. hely

    Kerületi matematika verseny:

    Várkonyi Botond 6. c – I. hely

    Horváth Zsombor 3. c – IV. hely

    Csiszár Dóra 5. b – VII. hely

    Körtvélyessy Kata 4. d – VIII. hely

    Várkonyi Zsombor 4. b – VIII. hely

    Szeibert Barnabás 4. a – X. hely

    Sebő Dániel 3. b – XVI. hely

    Zilahi Márton 3. b – XVIII. hely

    A Megyei Bolyai Matematikai Csapatversenyben
    a következő eredmények születtek:

    I. helyezés: Lakatos Péter, Lakatos Bence, Barczikai Ákos, Kun Timon – 3. c

    III. helyezés: Czirják Áron, Csókás Péter, Táncos Lili, Várkonyi Zsombor – 4. b

    V. helyezés: Sápi Eszter, Xu Yan Xin, Demeter Bianka, Paár Bogáta – 7. a

    VI. helyezés: Körtvélyessy Kata, Varga Zsolt, Szeibert Barnabás, Bertalan Olivér – 4. évf.

    X. helyezés: Várkonyi Botond, Láda-Hartyáni Barnabás, Lakatos Máté, Szóráth Gergely – 6. oszt.

    XII. helyezés: Kiss Ádám, Csengeri Ábel, Lukács Zalán, Labádi Péter – 7. a

    XV. helyezés: Horváth Zsombor, Fontos Marcell, Turkevi-Nagy Gellért, Magvasi Márk – 7. b

    XV. helyezés: Körtvélyessy László, Márky Anna, Pór Levente, Zilahi Márton – 3. b

    Zrínyi Matematika Verseny megyei eredmények:

    A III. évfolyamon a legjobb 3 helyezést elérő diák:

    Barczikay Ákos 3. c – 6. hely

    Körtvélyessy László 3. b – 16. hely

    Kun Timon 3. c – 51. hely

    A csapatversenyben a Krúdy csapata (Barczikay Ákos, Körtvélyessy László, Kun Timon) a 3. évfolyamon a IV. helyezést érte el összesen 32 iskola csapatából!

    A IV. évfolyamon a legjobb 3 helyezést elérő diák:

    Várkonyi Zsombor 4. b – 2. hely

    Körtvélyessy Kata 4. d – 19. hely

    Varga Zsolt 4. d – 62. hely

    A csapatversenyben a Krúdy csapata (Várkonyi Zsombor, Körtvélyessy Kata, Varga Zsolt) a 4. évfolyamon az V. helyezést érte el összesen 28 iskola csapatából!

    Kerületi vers- és prózamondó verseny:

    Tiborc Nóra 3. a: próza II. hely

    Tóth Milán 4. b: vers V. hely

    Kerületi nyelvtan-helyesírás verseny:

    Horváth Zsombor 3. c – I. hely

    Kerületi „Szép magyar beszéd” verseny:

    Tánczos Lili 4. b – I. hely

    Hadnagy Patrícia 6. c – III. hely

    Kiss Ádám 7. a – III. hely

    Bolyai anyanyelvi csapatverseny területi fordulója:

    Édes Négyes 3. évad (Várkonyi Botond, Láda-Hartyáni Barnabás, Szóráth Gergely, Lakatos Máté 6. c) IV. helyezés

    A “Magyar Kultúra Napja” alkalmából rendezett
    kerületi vers- és prózamondó verseny:

    Turkevi-Nagy Gellért 7. b – I. hely

    Demeter Bianka 7. a – III. hely

    Goizer Lili 6. b – VII. hely

    Szebeni Réka 5. c – VIII. hely

    “Az olvasás öröm” kerületi verseny:

    Rácz Natália, Salem Fanni, Majnár Flóra 8. b – II. hely

    Kiss Ádám 7. a, Vincze Katalin, Turkevi-Nagy Gellért 7. b – IV. hely

    Simonyi Zsigmond kerületi helyesírási verseny:

    Vincze Katalin 7. b – IV. hely

    Vasilescu Henriett 6. b – V. hely

    Kovács Judit 5. b – X. hely

    Barczikai Fruzsina 8. b

    A Mesés Vajdahunyadvár Országos Drámaversenyen az 5. b osztály
    III. helyezést ért el.

    A Kerületi 7. osztályos fizika versenyen

    Túrkevi-Nagy Gellért (7. b) 6. helyezést

    és

    Fontos Marcell (7. b) 7. helyezést ért el.

    A Kerületi LOGO Informatika versenyen
    Fürstand Veronika (4. d) I. helyezést ért el.

    Fürstand Veronika 4. d

    Az 5. osztályosok kerületi történelem versenyén iskolánk csapata 2. helyezést ért el.

    Csapattagok: Dulic Jakov (5. a), Fekete Félix Vilmos (5. b) és Lin Jia Qi (5. c)

    Az Aranyváros hercege – Országos Történelem Versenyen
    A Lányok és Márk csapat 8. helyezést ért el!

    A csapat tagjai: Kozma Kis Réka (8. c), Vereczky Anita (8. c), Magvasi Márk (7. b)

    Felkészítő tanár: Rokszin Hajnalka

    A verseny 2 napos szóbeli fordulóból állt, amelyen 20 csapat versenyzett.

    Az Eszmény és valóság
    Országos Középiskolai Történelem Versenyen
    a 8. c osztály csapata 16. helyezést ért el.

    A 6. osztályosok számára megrendezett kerületi történelem versenyen 7. helyezést értünk el.

    Csapattagok: Berndt Krisztina (6. b), Lakatos Máté (6. c) és Rozgonyi Csongor (6. b)

    A “Kvízkaland” helytörténeti verseny budapesti döntőjében iskolánk Történ-ész csapata 5. helyezést ért el.

    Az eredeti csapattagok: Kárpáti Levente (6. b), Rácz Olivér (6. b),
    Rakolcza Péter (6. b) és Rozgonyi Csongor (6. b)

    Csongort a döntőben Várkonyi Botond (6. c) váltotta.

    Kvízkaland verseny

    A Teleki Pál Földrajz Versenyen
    Bocka Bálint (8. c) kerületi 4. helyezést ért el.

    A Kaán Károly Természetismeret Versenyen
    Young Zsófia (6. a) kerületi 7. helyezést ért el.

    Fővárosi Technika verseny:

    V. helyezés

    Csapattagok: Csiszér Tamás, Magony Ádám, Martin Mathieu

    Kerületi Technika verseny:

    I. helyezés

    Csapattagok: Csiszér Tamás, Magony Ádám, Martin Mathieu

    Kerületi Rajz verseny:

    Kiss Kata Sára 8. b – II. hely; BUDAPESTI III. helyezés

    Kálmán Viola 1. b – II. hely

    Mikes Luca 6. c – VII. hely

    Márky Réka 3. c – VIII. hely

    Kálmán Viola 1. b

    Kerületi Népdalverseny:

    I. kategória (5-6. osztály)

    I. helyezett, ARANY minősítés:

    Balajthy Daniella 6. d
    Nemes Kata 6. c
    Sebő Júlia 6. c
    Tóth Emese 6. c
    Kiss Julianna 6. c
    Lovász Vince 6. a

    II. kategória (7-8. osztály)

    I. helyezett, ARANY minősítés:

    Majnár Flóra 8. b

    Fővárosi közlekedéstörténeti verseny:

    III. helyezés

    Csapattagok: Majnár Flóra, Salem Fanni, Rácz Natália

    Kerületi Bod Péter könyvtárhasználati verseny:

    Száraz Mira 3. c – III. hely

    Rozgonyi Flóra 4. b – VI. hely

    Dékány Vivien 3. c – VIII. hely

Bolyai matematika csapatverseny eredmények:
3. osztály
4. hely – Próba cseresznye (Brindza Emma, Brindza Marci, Limp Olivér, Németh Ádám ) – Felkészítő tanár: Holdampf Ágnes
5. hely  Számkirályok (Csőke Zsombor Patrik, Hórász Dominik, Krisztián Petrus Márton, Süle Marcell) –  Felkészítő tanár: Faragó Éva
4. osztály
1. hely – Matematicák (Kis – Fleischmann Flóra, Pap Olívia, Németh Fruzsina, Török Júlia) – Felkészítő tanár: Pál Marianna
2. hely – Matematika pingvinjei (Sussmann Lehel, Kapa Hunor, Erényi Áron, László Zsombor) – Felkészítő tanár: Domszky András Istvánné
3. hely – Agymenők (Farkas – Kis Boldozsár, Matuz Kristóf, Schadek Ákos, Vujevich Fruzsina) – Felkészítő tanár: Bogár Tamásné
5. osztály
5.hely – Megy, mint a pofon (Győr Szilárd, Kis-Fleischmann Dávid, Szabó Gergely, Weisz Mahaló) – Felkészítő tanár: Csendes Laura
6. hely – Pitagorasz (Medveczky Léda, Nagy Dániel Bence, Bándi Kornél, Császár Lili) – Felkészítő tanár: Orosz Erika
7. osztály
1. hely – Tizedestörtek (Jónás Petra, Kalmár Rebeka, Hegedűs Liliána, Szebellédy Emma) – Felkészítő tanár: Pártos Péterné
5. hely – Nem oszt, nem szoroz (Marek Kristóf Zsolt, Balogh Áron, Szikora Mihály, Varga Flórián Zsigmond) – Felkészítő tanár: Erdei Éva
8. osztály
5. hely – ¼-ek (Miterli Lilla, Becske Luca, Rivnyák Adrienn, György Zsófi) – Felkészítő tanár: Orosz Erika

Óbuda legszebb karácsonyfája

A 3. a osztály benevezett az “Óbuda legszebb karácsonyfája” című versenyre, melyen sikeresen szerepelt és a szép fát rászoruló család kapta meg.

2019. november 12-én került megrendezésre a Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskolában a Kerületi Szépolvasó Verseny, melyre 14 iskola nevezte a legszebben olvasó 4. évfolyamos tanulóit.

A diákok 2 kategóriában bizonyították rátermettségüket. Szépirodalmi és ismeretterjesztő szöveget olvastak fel felkészülés után a háromtagú zsűrinek.

Bogár Angéla 4.a osztályos tanuló – felkészítő tanára Uhrinné Baji Kinga – IV. helyezést ért el.

Gratulálunk a szép eredményhez!

Köszönjük a versenyre érkezett tanulók felkészítő tanárainak és a zsűri tagjainak lelkes munkáját.

Budapest, 2019.november 12.

Kerületi Angol Kéttannyelvű Versmondó Verseny Eredményei:

  • Horváth Regina 1.c, 1. hely (Hajdúné Kiss Edit)
  • Halik Panna 1.b, 2. hely(Hajdúné Kiss Edit)
  • Tímár Máté 1.a, 3. hely (Catharine Hubbard)
  • Török Júlia 2a, 1. hely (Yaneke Paulay)
  • Kadia Natasa 2.c, 2. hely (Schaffer Edina)
  • Fricsovszky Leila 3a, 1. hely (Carla Liebenberg, Szűcs Marianna)
  • Istók Dorottya 3.c, 4. hely ( Mersichné Buchmayer Erika)
  • Papp Zsolt 3.c, 5. hely (Mersichné Buchmayer Erika)
  • Harari Ben 4a, 1.hely (Laura Yandell, Szűcs Marianna)
  • Diósi Petra 4a, 4. hely (Laura Yandell, Szűcs Marianna)
  • Bedő Réka 4.c, 5. hely (Barzsó Bálint)
  • Rácz Emma 5a, 1. hely (Liptai Réka, Hanna Nunez);
  • Kecskés Kinga 5.b, 3. hely (Dobosi-Csatári Éva)
  • Székely Sára 5a, 4. hely (Liptai Réka, Hanna Nunez)
  • Smith Kathy 6a, 1. hely (Dobosi-Csatári Éva, Hanna Nunez)
  • Harari Amy 6a, 2. hely (Dobosi-Csatári Éva, Hanna Nunez)
  • Szabó Ené 7.c, 1. hely (Dobosi-Csatári Éva)
  • Nyitrai Anna 7a, 4. hely (Rey Roxas)
  • Kristóf Noella 8a, 1. hely (Mona Mentha, Szűcs Marianna)
  • Balázs Liza 8a, 5. hely (Mona Mentha, Szűcs Marianna)

Kerületi történelem verseny eredményei

Március 26, kedd, Fodros Általános Iskola

5. évfolyam téma : Az ókori Róma

1. helyezett: Szabó Ferenc 5.a

3. helyezett: Györe Menta 5.a

4. helyezett: Bartók Bianka 5. a

 

6. évfolyam téma: Magyarország történelme 1301-1526 között

1. helyezett: Bogár Dóra 6. a

2. helyezett: Mészáros- Komáromy Botond 6. a

11. helyezett: Mráz Mira 6. c

 

7. évfolyam téma: A reformkor

2. helyezett: Szabó Ené 7. c

5. helyezett: Balogh Szonja 7. a

6. helyezett: Merényi Anna 7. a

Kerületi Komplex Rajzverseny 8.osztály korcsoport:

Mikes Lilla 8.b – 3.helyezés

Kerületi Komplex Rajzverseny 6.osztály korcsoport:

Onodi-Belenta Lara 6.b – 4.helyezés

Kenguru Országos Matematika Verseny

Weisz Mahalo 3.a osztály: 4. helyezés

Felkészítő tanár: Uhrinné Baji Kinga

Németh Fruzsina 2.a osztály: 12. helyezés

Felkészítő tanár: Pál Marianna

Bolyai Matematika Csapatverseny:

3.osztály (Szabó Gergely, Kis-Fleischmann Dávid, Győr Szilárd,Weisz Mahaló Áron) I.hely – Felkészítő tanár: Uhrinné Baji Kinga

Országos Bolyai Matematika Csapatverseny: III. hely!!!!

A 3.osztályos csapattagok:

4.osztály (Kardos Ádám, Kiss Patrik, Kun Bekény, Nádasdy Benedek) V.hely – Felkészítő tanár: Berndtné Pécsi Erika

5.osztály (Hellebrandt Soma, Varga Donát, Lengyel Attila, Gémes Balázs) II.hely – Felkészítő tanár: Pártos Péterné

7.osztály (Balogh Szonja, Merényi Anna, Kovács Panna ) II.hely – Felkészítő tanár: Erdei Éva

7.osztály (Kolos Anna, Szikora Alexandra, Székely Kristóf, Szőke-Gonzalez Mateo) III.hely – Felkészítő tanár: Erdei Éva

A 7.osztályos csapattagok:

Zrínyi Ilona Matematikaverseny:

Zrínyi Matematikaverseny körzeti fordulójában (I., II., III. kerület) a Krúdy csapata első helyezést ért el a 3. osztályosok között! A csapat tagjai: Kovács Ágoston 3.b, Szabó Gergely 3.a, Weisz Mahalo Áron 3.a.

Szabó Gergely (3.a.) a Zrínyi Matematika verseny körzeti fordulóján 1. helyezést ért el és továbbjutott az országos döntőbe! Mindenkinek köszönjük a segítséget! Felkészítő pedagógusok: Uhrinné Baji Kinga és Dalia Enikő.

III.Kerületi Matematika Verseny 4. osztályosok számára:

Nádasdy Benedek 4.b osztály IV.hely

Felkészítő tanár: Berndtné Pécsi Erika

III.Kerületi Matematika Verseny 3. osztályosok számára:

Szabó Gergely 3.a osztály II.hely

Felkészítő tanár: Uhrinné Baji Kinga

Budapesti matematika verseny:

7. évfolyam Liu Litian (7.b) 13. helyezett

Kerületi matematika verseny:

5. évfolyam Mészáros-Komáromy Boldizsár (5.a) 4. helyezett

5. évfolyam Kecskés Kinga (5.b) 8.helyezett

7. évfolyam Liu Litian (7.b) 2. helyezett

7. évfolyam Szőke-Gonzalez Mateo (7.a) 7. helyezett

8. évfolyam Tábor Tünde (8.b) 7. helyezett

Bolyai magyar csapatverseny:

8.osztály (Brogyányi Zsófia, Heritier Cécile, Mikes Lilla, Tábor Tünde 8.b) I.hely – Felkészítő tanár: Hoózné Szabó Katalin

Kerületi szépolvasó verseny:

A verseny eredménye itt található!

Már 3. alkalommal rendezte iskolánk a Kerületi Szépolvasó versenyt. Ebben az évben 17 iskolából neveztek a tanulók és mérték össze szépolvasási tudásukat szépirodalmi és ismeretterjesztő szöveg felolvasásával.

A zsűri örömmel hallgatta a szebbnél szebb előadásokat és parázs vita után nagy egyetértéssel hozta meg végleges döntését. Az I. Széles Hanna a Bárczi Géza Általános Iskolából lett, aki november 26-án indulhat a Fővárosi Versenyen.

Gratulálunk neki és minden résztvevőnek.

Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny :

Szabó Soma 8.a IV. hely

Zöldokoskupa-fenntarthatósági/környezetvédelmi verseny – budapesti forduló

6.a: Pocsai Enikő, Selymes Csaba, Smith Katy csapat – 4. hely

Curie környezetvédelmi verseny – budapesti forduló

5.b Kecskés Kinga, Házi Rebeka, Kerti Dorottya – 2. hely

8.c Nagy Fanni Patrícia, Bátyi Dorka, Hatala Hanna – 2. hely

7.a Szőke-Gonzales Mateo, Nyitrai Anna, Újvári Domos – 3. hely

Kőrösi Science Competition verseny I. hely

A csapat tagjai:
Miterli Lilla 5.a
Mészáros-Komáromy Botond 5.a

Kolos Anna 6.a
Szőke-Gonzalez Mateo 6.a

Kerületi Matematika Verseny 8. osztály:

1. hely: Szabó Norbert – 8.a

2. hely: Terényi Tamás -8.a

Felkészítő tanár: Pártos Éva

Kerületi Matematika Verseny 6. osztály:

6. hely: Nagy Sophia – 6.a

9. hely: Mihályi Szonja – 6.a

Felkészítő tanár: Erdei Éva

Kerületi Matematika Verseny 3. osztály:

6. hely: Kardos Ádám – 3.b

Felkészítő tanár: Berndtné Pécsi Erika

Zrínyi Matematika Verseny

4. hely: Szabó Gergely – 2.a

20. hely: Cikkely Márton – 3.d

25.hely Bedő Réka – 3.c

Bolyai Természettudományi Verseny

34. hely:A természet csodái csapat : Győre Menta Lilien, Veisz Blanka, Székely Sára Csenge, Pap Gréta – 4.a

Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny :

Szabó Soma 7.a IV. hely

Fővárosi Informatika Alkalmazói verseny kerületi fordulója:

Grafika kategória:

Merényi Anna Dóra 6.a

I. helyezett

Szoboszlay Janka Zsófia 6.b

 

VIII. helyezett

Grafika és szövegszerkesztés (kiskomplex) kategória:

Kiszely Fábián 6.b

V. helyezett

Székely Kristóf 6.a

 

VII. helyezett

Pikó Gergely 6.b osztályos tanuló a Horváth Mihály Történelem Tanulmányi- és Múzeumbarát Verseny országos döntőjében fantasztikus teljesítménnyel 5. helyezést ért el!

Felkészítő tanár: Fodor Hilda

A III. kerületi Katasztrófavédelmi Ifjúsági Versenyen – I.helyezés

A csapat tagjai: Oláh Boróka 8.c, Láda-Hartyányi Dorottya 8.c, Tóth Áron 8.c, Tóth Tivadar 8.c

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny Megyei eredményei:

10. hely: Hellebrandt Soma – 2.c

41. hely: Sziebert Lilla és Mihály Vera -2.c

52. hely: Szeibert Dominik 4.a és Barczikay Eszter 4.b

varga_zsolt

Kerületi matematika verseny:

3. évfolyam I. hely: Molnár Bence 3.a

6. évfolyam X. hely: Körtvélyessy László 6.b

7. évfolyam III. hely: Varga Zsolt 7.d

Bolyai matematika csapatverseny:

3.osztály (Selymes Csaba, Molnár Bence, Mészáros-Komáromy Botond, Pintér Balázs) VIII.hely

4.osztály (Csapó Áron Soma, Szeibert Dominik András, Nagy Sophia, Kolos Anna Luca) I.hely

4.osztály (Kelemen – Tóth Máté, Szikora Alexandra, Botos – Fábián Valéria, Hantos András) XIX.hely

7.osztály ( Hajdú Szilvia, Varga Zsolt, Maloschik Márk, Veisz Ábel ) IV.hely

8.osztály ( Károlyi Péter, Szűcs Benedek, Gondon Dániel, Molnár Botond ) II.hely

8.osztály ( Rakolcza Gergely, Karászi Vitéz, Csörge Ciprián, Kálmán Anna ) IV.hely

8.osztály ( Lin Jia Qui, Hajdú Artúr, Kádár Alex, Fónod Nóra ) VIII.hely

8.osztály ( Oltai Márk, Hellebrandt Huba, Laneury Tom, Laki Balázs ) X.hely

Zrínyi Matematika területi verseny – 4. évfolyam

Csapatverseny: Szeibert Dominik 4.a, Mihály Szonja 4.a, Csapó Áron 4.a II.hely

Egyéni verseny: Szeibert Dominik 4.a II. hely

Csapó Áron 4.a XIII. hely

Zrínyi Matematika területi verseny – 2-3. évfolyam

Mihály Vera 2.c VII. hely

Hegedűs Lili 2.c XVI. hely

Kecskés Kinga 2.a LXXX. hely

Kovács Barnabás 3.c VII. hely

A Kerületi Digitális Rajz versenyen

Szoboszlay Janka Zsófia (4. b)

II. helyezést,

Merényi Anna Dóra (4. a)

III. helyezést

értek el.

Bólyai csapatverseny Természettudományi

Sájer Petra, Koperniczky Lilla 7.a

8. helyezés

Kerületi Hevesi György Kémiaverseny:

Hellebrandt Huba 8.b: IV. hely

Hegyi Vilmos 7.c: V. hely

Kerületi “Technika-és életvitel” tanulmányi csapatverseny – II.helyezés

A csapat tagjai: Gondon Dániel 8.a, Diósi Linda 8.a, Kanyó Léna 8.c

Fővárosi “Technika-és életvitel” tanulmányi csapatverseny – IX.helyezés

A csapat tagjai: Gondon Dániel 8.a, Diósi Linda 8.a, Kanyó Léna 8.c

Kerületi 8. osztályos fizika verseny:

Hellebrandt Huba 8.c: II.hely

Teleki Pál Földrajz Verseny:

Lin Jia Qiu 8.o. II. hely tovább jutott a bp-i fordulóba

Varga Zsolt 7.o. III. hely

Kiósi Noé 7.o. VIII. hely

Kerületi vers- és prózamondó verseny:

Bokros Regina 6.c: III. hely – vers

Smith Michael 1.a: IV. hely – vers

Andorkó Viktória 2.c: X. hely – vers

Székely Sára 2.a: IV. hely – próza

Kristóf Noella 5.a: III. hely – vers

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

I. No Comment (Lakatos Valentina, Dömök Panna, Laneury Mátyás, Kanyó Léna 8.c)

Felkészítő tanár: Berényi Laura

A csapat az országos döntőben XVI. lett

II. Betűzombik (Csapó Adél, Gál Boldizsár, Lehotay Lili, Hodász Dániel 6.a)

Felkészítő tanár: dr. Hoózné Szabó Katalin

V. Ventillátorok alakulata (Balázs Bence, Bihari Dávid, Nagygyörgy Marcell, Simkó Gábor 7.a)

Felkészítő tanár: dr. Kovácsné Rokszin Hajnalka

 

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

Varga Zsolt (7.d) II.hely

felkészítő tanár: dr. Hoózné Szabó Katalin

Horváth Zsombor (6.c) III. hely

dr. Kovácsné Rokszin Hajnalka

Pais kerületi vers- és prózamondó verseny

V. Molnár Boglárka 7.c (felk.: dr. Kovácsné Rokszin Hajnalka)

VI. Skrodzky Márkó 5.c (felk.: Almási Attila)

VIII. Almási Natália 5.c (felk.: Almási Attila)

Szép magyar beszéd verseny iskolai fordulója

Szrebro Barbara 6.b (felk. dr. Kovácsné Rokszin Hajnalka)

Dömök Panna 8.c (felk.: Berényi Laura)

kerületi Olvasni öröm verseny

7.a csapata (Nagygyörgy Marcell, Bihari Dávid, Simkó Gábor, Balázs Bence, Sájer Petra, Hodász Zsófia) VI.hely

(felk.: dr. Kovácsné Rokszin Hajnalka)

Bendegúz anyanyelvi verseny

Kovács Barnabás 3.c megyei I.hely

(felk.: Asbóth Viola)

Kerületi Wonderful World Eco – Competition, angol nyelvű természetismereti csapatversenyen járt iskolánk 3 csapata.
Remek eredményeket értek el:
7-8. osztály: 1. hely:
Varga Zsolt 7.d
Láda-Hartyányi Dorottya 7.c
Diósi Linda 8.a
Gondon Dániel 8.a

3-4. osztály: 3. hely:
Bozsik Lara 3.c
Kovács Barnabás 3.c
Kálmán Viola 4.b
Kelemen Tóth Máté 4.a

5-6. osztály: 5. hely:
Mikes Lilla 5.b
Várkonyi Balázs 5.b
Fontos Gergely 6.b
Gál Virág 6.c

Kerületi komplex angol nyelvi verseny:

5. évf. Hetedikesek között!!:
IX. Szabó Soma 5.a

6. évf.: Nyolcadikosok között!!:
I. Reimann Kristóf 6.a
V. Csapó Adél 6.a

7-8. évf. Kétnyelvű kategória:
II. Németh Réka 8.a
III. Németh Zselyke 7.a

Angol szépkiejtési verseny iskolai fordulója

I. Skrodzky Márkó 5.c (felk.: Almási Attila)

II. Heritier Cécile 5.b (felk.: dr. Hoózné Szabó Katalin)

I. Tiborc Nóra 6.a (felk.: Dobosi-Csatári Éva)

II. Ablonczy Lili 6.a (felk.: Dobosi-Csatári Éva)

I. Németh Zselyke 7.a (felk.: Dobosi-Csatári Éva)

II. Balázs Bence 7.a (felk.: Dobosi-Csatári Éva)

I. Németh Réka 8.a – kerületi IV. hely – felk. Szerepi Nóra)

II. Kanyó Léna 8.c (felk.: Dobosi-Csatári Éva)

‘Christmas is all around us’ Országos Levelezős Verseny

IV. helyezett a 4.b csapata: (Bacskó Hanna, Mihály Bíborka, Medveczky Lea, Vasadi Anna)

Kerületi Bod Péter könyvtárhasználati verseny:

Lantos Nóra 3.b I.hely – maximális pontszámmal

Kardos Panna 3.b IV.hely

Barczikay Eszter 4.b VI.hely

Siklósi Alexandra 7.c III. hely

Takács Emese 5.c IV. hely

Nagy Fanni 5.c VIII.

Nagy Dorina 5.c XII.

Felkészítő tanár: Fodor Krisztina

Népdalverseny eredményei:

Szóló kategória

Varga Domonkos 4.a: bronz minősítés

Németh Miklós Panna 5.c: bronz minősítés

Kiskórus kategória: ezüst minősítés

Janity Dóra 5.b, Taski Bernadett 5.b, Pudes Petra5.b, Németh Miklós Panna 5.c

Nagykórus kategória :arany minősítés

Janity Dóra 5.b, Taski Bernadett 5.b, Pudes Petra5.b, Németh Miklós Panna 5.c, Heritier Cécile 5.b, Csapó Adél 6.a, Sebő Borbála 6.c, Tiborc Nóra 6.a, Takács Dominika 6.c

Felkészítő tanár: Varga Klára

Az 5-6. osztályosok részére megrendezett “Híres városok” elnevezésű kerületi történelem-tanulmányi versenyen csapatunk 1. helyezést ért el.

Heritier Cécile Claire (5.b) Kovács Viktor Leonard (5.c) Ablonczy Lili (6.a) Csapó Adél Zsófia (6.a)

Felkészítő tanárok: Fodor Hilda, Varga Klára

Bólyai Természetismeret területi verseny

Várkonyi Zsombor, Fekete Iván, Csókás Péter, Peőcz Richárd 6.b

2. helyezés

Felkészítő tanár: Németh Magdolna

Kerületi Wonderful World Eco – Competition, angol nyelvű természetismereti csapatversenyen járt iskolánk 3 csapata.
Remek eredményeket értek el:
3-4. osztály: 1. hely, Healthy Hamsters:
Csapó Áron Soma 3.a
Kiszely Fábián 3.b
Bátyi Dorka 4.c
Nagy Ágoston 4.a
Felkészítő tanáraik:
Jenifer Taylor – Kissné Vidó Anikó
Hajdúné Kiss Edit
Dalia Enikő – Dániel Pena
Barzsó Bálint

5-6. osztály: 2. hely, Recycling Red Rabbits:
Körtvélyessy László 5.b
Fontos Gergely 5.b
Körtvélyessy Kata 6.d
Várkonyi Zsombor 6.b
Felkészítő tanáruk: Német Magdolna

7-8. osztály: 1. hely,Earth Worms:
Gondon Dániel 7.a
Diósi Linda 7.a
Vaszileszku Henriett 8.c
Láda – Hartyáni Barnabás 8.c
Felkészítő tanáruk: Németh Magdolna
Gratulálunk gyerekek, szép címvédés volt!!!!

Iskolai Angol Vers- és Prózamondó verseny győztesei:

Kelemen Tóth Máté 3.a , Varga Lara Glória 3.a, – felkészítő tanáruk: Jennifer Taylor
Kocsis Orsolya 4.b, Skrodzki Marko  4.c  – felkészítő tanáruk: Barzsó Bálint
5-6. évf.:
I. Tiborc Nóra 5.a
II. Bertalan Olivér 6.a
III. Németh Zselyke 6.a

 

7-8. évf.:
I. Koperniczky Anna 8.a
II. Süle Katinka 7.a
III. Fónod Nóra 7.c

Országos Angol Versmondó Verseny ( XVIII: kerület, Kapocs Általános Iskola):

Skrodzki Marco 4.c – felkészítő tanára: Barzsó Bálint – VI. hely
Ürmösi Rebeka 4.a – felkészítő tanára: Daniel Pena – elismerő oklevél
Ablonczy Lili 5.a  VI. helyezett

 

Komplex angol nyelvi verseny iskolai forduló:

5. évf.:
I. Csapó Adél 5.a
II. Gál Boldizsár 5.a

6. évf.:
I. Varga zsolt 6.d
II. Németh Zselyke 6.a

7. évf.:
I. Németh Réka 7.a
II. Lin Jia Qi 7.c

8. évf.:
I. Koprniczky Anna 8.a
II. Rudd Erik 8.c

A kerületi forduló a két tannyelvű tanulók számári idén technikai okok miatt nem került megrendezésre.

Kerületi nyelvtan verseny:

Csapó Áron 3.a: I. hely

Kerületi vers- és prózamondó verseny:

Kádár Zsófi 3.c: III. hely – vers

Takács Emese Flóra 4.c: V. hely – próza

Johnsen Emilia 2.a: VI. hely – próza

Kerületi Bod Péter könyvtárhasználati verseny:

Veréb Eliza 3. b: II. hely

Barczikay Eszter 3. b: III. hely

Kerületi Rajz verseny:

Ürmösi Rebeka 4.a – 6.helyezés

Pallós Benedek 6.d – 3.helyezés

Mikes Luca 8.c – 1.helyezés

Csillaghegy Kupa matematikai alapműveleti verseny

Iskolánk csapata I. helyezést ért el.

A csapat tagjai Dominik András 3.o. egyéni helyezése: 2.hely, Asztalos Kende Taketo 4. o. egyéni helyezése: 9.hely, Reimann Kristóf 5.o. egyéni helyezése: 2.hely, Várkonyi Zsombor 6.o. egyéni helyezése: 1. hely, Hellebrandt Huba 7.o. egyéni helyezése: 1.hely Rakolcza Péter 8.o. egyéni helyezése: 5.hely

Kerületi matematika verseny:

6. évfolyam I. hely: Várkonyi Zsombor 6.b

5. évfolyam II. hely: Körtvélyessy László 5.b

3. évfolyam V. hely: Szeibert Dominik 3.a

Zrínyi Matematika területi verseny – 6. évfolyam

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntőjében
Várkonyi Zsombor 6. osztályos tanuló II.
 helyezést ért el!

I. hely: Várkonyi Zsombor 6.b – Bejutott az országos döntőbe!

3. évfolyam csapata: II.hely

Amfiteátrum Kupa Matematika verseny – Árpád Gimnázium:

6. évfolyam – egyéni I. hely: Várkonyi Zsombor

6. évfolyam – egyéni XI. hely: Körtvélyessy Kata

5. évfolyam – egyéni IV. hely: Körtvélyessy László

5-6. évfolyam – csapatverseny I. hely:
Horváth Zsombor, Körtvélyessy László, Várkonyi Zsombor, Körtvélyessy Kata

Bólyai matematika csapatverseny:

8.osztály ( Rakolcza Péter, Láda-Hartyáni Barnabás, Lakatos Máté, Bátyi Bátor ) IV.hely

6.osztály (Körtvélyessy Kata, Maloschik Márk, Varga Zsolt, Weisz Ábel) III.hely

6.osztály (Várkonyi Zsombor, Peőcz Richárd, Csókás Péter, Fekete Iván) I.hely DÖNTŐS csapat

Kenguru matematikaverseny:

2-6 évfolyamból 64 diák nevezett.

Kovács Rarnabás 2.c – 36.hely

Mészáros-Komáromi Botond 2.a – 42.hely

Molnár Bence 2.a – 90.hely

Szeibert Dominik András 3.a – 34.hely

Merényi Anna 3.a – 84.hely

Csapó Áron Soma 3.a – 87.hely

Kerületi történelem tanulmányi verseny 8. évfolyam

Vasilescu Henriett, Láda-Hartyáni Barnabás, Lakatos Máté 8.c

1. helyezés

Kerületi történelem tanulmányi verseny 6. évfolyam

Balázs Bence 6.a, Boncz Alíz 6.a, Varga Zsolt 6.d – 3.helyezés

Kerületi történelem tanulmányi verseny 5. évfolyam

Deák Imre 5.b, Horváth Zsombor 5.b és Lakatos Péter 5.c – 2.helyezés

Kerületi “Technika-modellezés” tanulmányi csapatverseny – III.helyezés

A csapat tagjai: Berndt Krisztina, Hadnagy Patricia, Nemes Kata 8.c

A Kerületi Digitális Rajz versenyen

Kolos Kata (4. a)

Hodosi Veronika (4. a)

és Mikes Lilla Dóra (4. c) eredményesen szerepeltek.

 

Kerületi népdalverseny 5.o nagykórus kategória:

KIEMELT ARANY

Budapesti forduló 5.o nagykórus kategória:

EZÜST FOKOZAT

A kórus tagjai:

Awad Raneem 5.a, Csapó Adél 5.a, Tiborc Nóra 5.a,

Mihálffy Mirijam 5.c, Sebő Borbála 5.c, Takács Dominika 5.c

Felkészítő tanár: Varga Klára

Kerületi “Kutató diákok” pályázat

Mikes Luca Gabriella 8.c I.hely

Berta Bettina 7.b III.hely

Bátyi Bátor Béla 8.c III.hely

Csapó Áron 3.a különdíj

Wonderful World Eco-competition kerületi angol nyelvű környezetvédelmi verseny:

Iskolánk 3-4. osztályos csapata I. helyet szerzett!

Hirtling Márton 3. b, Bátyi Dorka 3. c (felkészítő tanáruk: Barzsó Bálint),
Demcsák Anna 4. o. (felkészítő tanára: Hajdúné Kiss Edit) és
Barabás Zalán 4. o. (felkészítő tanárai: Dr. Bihariné Lukács Ágnes és Anthony Laudadio)

A 7-8. osztályos csapat szintén I. helyet szerzett!

Vasilescu Henriett 7. o., Láda-Hartyányi Barnabás 7. o, Fontos Marcell 8. o., Fontos Marcell 8. o. és Tesner Réka 8. o.
(felkészítő tanáruk: Németh Magdolna)

Az 5-6. osztályos csapat pedig III. lett a versenyben!

Várkonyi Zsombor 5. o., Ferencz Boróka 5. o., Skrodzki Andrzej 6. o.
(felkészítő tanáruk: Németh Magdolna)

Országos Angol Versmondó Verseny:

Dékány Vivien (4. c) Bronz fokozat,
Reimann Kristóf (4. a) Bronz fokozat

Kerületi Angol Versmondó Verseny:

Szkrodzki Marko (3. c) I. hely,
Demcsák Anna (4. b) IV. hely

A Fővárosi Matematika Versenyen Várkonyi Zsombor (5. b)
I. helyezett lett!

Az Országos Kenguru Matekversenyen Barczikay Ákos (4. c) több, mint 4000 negyedikes közül ELSŐ helyezett lett!

Zrínyi Matematika Verseny Országos Döntő:

Várkonyi Zsombor 5. b: II. hely

Országos Kenguru Matekverseny:

Barczikay Ákos 4. c és Várkonyi Zsombor 5. b osztályos tanulókat az Országos Díjátadó ünnepségre behívták, itt derül ki pontos eredményük.

Sebő Dani 4. b: megyei XIV. hely

Szeibert Dominik 2. a: megyei XV.hely

Barczikay Eszter 2. b: megyei XIX. hely

Kerületi Matematika Verseny:

Várkonyi Zsombor 5. b: I. hely

Körtvélyessy Kata 5. d: III. hely

Zrínyi Matematika Verseny Területi (Megyei) döntő:

Várkonyi Zsombor 5. b: I. hely

Körtvélyessy Kata 5. d: IX. hely

Márky Panna 4. b: X. hely

Varga Zsolt 5. d: XVI. hely

5. osztály csapat: I. hely
(Várkonyi Zsombor 5. b, Körtvélyessy Kata 5. d, Varga Zsolt 5. d)

Iskolák közötti összesített csapateredmény: IV. hely

8. osztályos Kerületi Matematika Verseny:

Sápi Eszter 8. a: III. hely

Területi Bolyai Matematika Csapatverseny:

4. évfolyam – II. hely:
Fontos Gergely, Zilahi Márton, Márky Anna, Körtvélyessy László

4. évfolyam – III. hely:
Barczikai Ákos, Horváth Zsombor, Márky Réka, Kun Timon

5. évfolyam – III. hely:
Várkonyi Zsombor, Peőcz Richárd, Csókás Péter, Tánczos Lili

8. évfolyam – V. hely:
Bartha Lilla, Demeter Bianka, Sápi Eszter, Xu Yan Xin

Amfiteátrum Kupa Matematika verseny:

5. évfolyam – egyéni IV. hely: Peőcz Richárd

5-6. évfolyam – csapatverseny VI. hely:
Várkonyi Zsombor, Csókás Péter, Szabó Bianka, Csiszár Dóra

A kerületi Vers-és prózamondó versenyen próza kategóriában Varga Lara Glória 2.a osztályos tanuló IV. helyezést ért el.

A kerületi Vers-és prózamondó versenyen próza kategóriában Tiborc Nóra Larissa 4.a osztályos tanuló I. helyezést ért el.

Magyar nyelvtan és helyesírásverseny:

Gál Boldizsár 4. a: VI. hely

Kerületi „Szép magyar beszéd” verseny:

Hadnagy Patrícia 7. c: I. helyezés

Dömök Panna 6. c: IV. helyezés

Április 28-án a 7-8. osztályosok kerületi történelemversenyén iskolánk csapata (Dézsi Viktória, Ványi Zsuzsanna és Vincze Katalin – mindhárman 8. b osztályosok)
1. helyezést ért el!

A 6. osztályosok kerületi történelem versenyén iskolánk csapata II. helyezést ért el!

A csapat tagjai: Szabó Bianka és Károlyi Péter 6. a és Lin Jia Qi 6. c

Végig velük készült és segítette őket, de a szabályok értelmében már nem versenyezhetett a 6. a osztályos Ilyés Hanna.

Mind a négy tanulónak gratulálunk!

Teleki Pál Földrajz Verseny:

Vincze Katalin 8. b: III. hely

Berndt Krisztina 7. c: VI. hely

Kerületi Hevesi György Kémiaverseny:

Fontos Marcell 8. b: VI. hely

Hermann Ottó kerületi biológia verseny:

Mikes Luca 7. c: III. hely

Vincze Katalin 8. b: IV. hely

Kerületi 7. osztályos fizika verseny:

Láda-Hartyáni Barnabás 7. c: II.hely

Rakolcza Péter 7. c: V. hely

Bólyai Természettudományi Csapatverseny:

V. hely (csapattagok: Mikes Luca 7.c, Hadnagy Patrícia 7.c, Vasilescu Henriett 7.c, Schrödl Szonja 7.c)

Kerületi Népdalverseny:

Szóló kategória:

Bouchal Lili (6.b) ezüst minősítést szerzett

 

Kisegyüttes kategória:

Bouchal Lili (6.b), Csiszár Dóra (6.b), Tóth Fanni (6.b), Wetzwl Dorka (6.b),
Kiss Júlia (7.c), Balajthy Daniella (7.d) arany minősítést szereztek

Kerületi Bod Péter könyvtárhasználati verseny:

Mikes Lilla Dóra 3. b: IV. hely

Hirtling Márton 3. b: X. hely

Budapesti Rajzverseny:

Mikes Luca Gabriella (7. c): VI. helyezett

A Kerületi Digitális Rajz versenyen

Szép Flóra (4. c) I. helyen végzett, Dékány Vivien (4. c) eredményesen szerepelt

Országos angol levelezős verseny:

Demcsák Anna (3. b) Globe Trotter kategóriában I. helyet szerzett,
Funny Grammer kategóriában VI. helyet szerzett.

Angel Olivér Zsolt (3. c) III. helyet szerzett.

Bendegúz, levelezős angol verseny:

Awad Raneem (3. a) az országos döntőbe jutott.

Kerületi angol szépkiejtési verseny:

Paár Bogáta (7. a) – I. hely

Kenderesi Manna (7. a) – II. hely

Vasilescu Henriett (6. c) – IV. hely

Komplex angol verseny írásbeli forduló:

Ilcsik Dániel (6. a) – I. hely

Gál Nicole (8. b) – I. hely

Alföldy Rebeka (7. b) – II. hely

Kanyó Léna (5. c) – III. hely

Komplex angol verseny döntő:

Ilcsik Dániel (6. a) – Különdíj

Alföldy Rebeka (7. b) – Különdíj

Kanyó Léna (5. c) – II. hely

Gál Nicole (8. b) – IX. hely

A kerületi angol versmondó versenyen Demcsák Anna (3. b)
I. helyezést ért el.

“Kenguru” Nemzetközi Matematika Verseny:

Megyei helyezés (Budapest):

A Krúdyból a III. évfolyamon a legjobb helyezéseket elérő diákok
(841 megyei indulóból):

Sebő Dániel 3. b – Kerületi I. hely, Országos 17. hely

Barczikay Ákos 3. c – 36. hely

Csapó Adél 3. a – 64. hely

Kun Timon 3. c – 64. hely

Horváth Zsombor 3. c – 153. hely

A Krúdyból a IV. évfolyamon a legjobb helyezéseket elérő diákok
(715 megyei indulóból):

Várkonyi Zsombor 4. b – 30. hely

Körtvélyessy Kata 4. d – 63. hely

Szeibert Barnabás 4. a – 85. hely

Varga Zsolt 4. d – 97. hely

Kerületi matematika verseny:

Várkonyi Botond 6. c – I. hely

Horváth Zsombor 3. c – IV. hely

Csiszár Dóra 5. b – VII. hely

Körtvélyessy Kata 4. d – VIII. hely

Várkonyi Zsombor 4. b – VIII. hely

Szeibert Barnabás 4. a – X. hely

Sebő Dániel 3. b – XVI. hely

Zilahi Márton 3. b – XVIII. hely

A Megyei Bolyai Matematikai Csapatversenyben
a következő eredmények születtek:

I. helyezés: Lakatos Péter, Lakatos Bence, Barczikai Ákos, Kun Timon – 3. c

III. helyezés: Czirják Áron, Csókás Péter, Táncos Lili, Várkonyi Zsombor – 4. b

V. helyezés: Sápi Eszter, Xu Yan Xin, Demeter Bianka, Paár Bogáta – 7. a

VI. helyezés: Körtvélyessy Kata, Varga Zsolt, Szeibert Barnabás, Bertalan Olivér – 4. évf.

X. helyezés: Várkonyi Botond, Láda-Hartyáni Barnabás, Lakatos Máté, Szóráth Gergely – 6. oszt.

XII. helyezés: Kiss Ádám, Csengeri Ábel, Lukács Zalán, Labádi Péter – 7. a

XV. helyezés: Horváth Zsombor, Fontos Marcell, Turkevi-Nagy Gellért, Magvasi Márk – 7. b

XV. helyezés: Körtvélyessy László, Márky Anna, Pór Levente, Zilahi Márton – 3. b

Zrínyi Matematika Verseny megyei eredmények:

A III. évfolyamon a legjobb 3 helyezést elérő diák:

Barczikay Ákos 3. c – 6. hely

Körtvélyessy László 3. b – 16. hely

Kun Timon 3. c – 51. hely

A csapatversenyben a Krúdy csapata (Barczikay Ákos, Körtvélyessy László, Kun Timon) a 3. évfolyamon a IV. helyezést érte el összesen 32 iskola csapatából!

A IV. évfolyamon a legjobb 3 helyezést elérő diák:

Várkonyi Zsombor 4. b – 2. hely

Körtvélyessy Kata 4. d – 19. hely

Varga Zsolt 4. d – 62. hely

A csapatversenyben a Krúdy csapata (Várkonyi Zsombor, Körtvélyessy Kata, Varga Zsolt) a 4. évfolyamon az V. helyezést érte el összesen 28 iskola csapatából!

Kerületi vers- és prózamondó verseny:

Tiborc Nóra 3. a: próza II. hely

Tóth Milán 4. b: vers V. hely

Kerületi nyelvtan-helyesírás verseny:

Horváth Zsombor 3. c – I. hely

Kerületi „Szép magyar beszéd” verseny:

Tánczos Lili 4. b – I. hely

Hadnagy Patrícia 6. c – III. hely

Kiss Ádám 7. a – III. hely

Bolyai anyanyelvi csapatverseny területi fordulója:

Édes Négyes 3. évad (Várkonyi Botond, Láda-Hartyáni Barnabás, Szóráth Gergely, Lakatos Máté 6. c) IV. helyezés

A “Magyar Kultúra Napja” alkalmából rendezett
kerületi vers- és prózamondó verseny:

Turkevi-Nagy Gellért 7. b – I. hely

Demeter Bianka 7. a – III. hely

Goizer Lili 6. b – VII. hely

Szebeni Réka 5. c – VIII. hely

“Az olvasás öröm” kerületi verseny:

Rácz Natália, Salem Fanni, Majnár Flóra 8. b – II. hely

Kiss Ádám 7. a, Vincze Katalin, Turkevi-Nagy Gellért 7. b – IV. hely

Simonyi Zsigmond kerületi helyesírási verseny:

Vincze Katalin 7. b – IV. hely

Vasilescu Henriett 6. b – V. hely

Kovács Judit 5. b – X. hely

Barczikai Fruzsina 8. b

A Mesés Vajdahunyadvár Országos Drámaversenyen az 5. b osztály
III. helyezést ért el.

A Kerületi 7. osztályos fizika versenyen

Túrkevi-Nagy Gellért (7. b) 6. helyezést

és

Fontos Marcell (7. b) 7. helyezést ért el.

A Kerületi LOGO Informatika versenyen
Fürstand Veronika (4. d) I. helyezést ért el.

Fürstand Veronika 4. d

Az 5. osztályosok kerületi történelem versenyén iskolánk csapata 2. helyezést ért el.

Csapattagok: Dulic Jakov (5. a), Fekete Félix Vilmos (5. b) és Lin Jia Qi (5. c)

Az Aranyváros hercege – Országos Történelem Versenyen
A Lányok és Márk csapat 8. helyezést ért el!

A csapat tagjai: Kozma Kis Réka (8. c), Vereczky Anita (8. c), Magvasi Márk (7. b)

Felkészítő tanár: Rokszin Hajnalka

A verseny 2 napos szóbeli fordulóból állt, amelyen 20 csapat versenyzett.

Az Eszmény és valóság
Országos Középiskolai Történelem Versenyen
a 8. c osztály csapata 16. helyezést ért el.

A 6. osztályosok számára megrendezett kerületi történelem versenyen 7. helyezést értünk el.

Csapattagok: Berndt Krisztina (6. b), Lakatos Máté (6. c) és Rozgonyi Csongor (6. b)

A “Kvízkaland” helytörténeti verseny budapesti döntőjében iskolánk Történ-ész csapata 5. helyezést ért el.

Az eredeti csapattagok: Kárpáti Levente (6. b), Rácz Olivér (6. b),
Rakolcza Péter (6. b) és Rozgonyi Csongor (6. b)

Csongort a döntőben Várkonyi Botond (6. c) váltotta.

Kvízkaland verseny

A Teleki Pál Földrajz Versenyen
Bocka Bálint (8. c) kerületi 4. helyezést ért el.

A Kaán Károly Természetismeret Versenyen
Young Zsófia (6. a) kerületi 7. helyezést ért el.

Fővárosi Technika verseny:

V. helyezés

Csapattagok: Csiszér Tamás, Magony Ádám, Martin Mathieu

Kerületi Technika verseny:

I. helyezés

Csapattagok: Csiszér Tamás, Magony Ádám, Martin Mathieu

Kerületi Rajz verseny:

Kiss Kata Sára 8. b – II. hely; BUDAPESTI III. helyezés

Kálmán Viola 1. b – II. hely

Mikes Luca 6. c – VII. hely

Márky Réka 3. c – VIII. hely

Kálmán Viola 1. b

Kerületi Népdalverseny:

I. kategória (5-6. osztály)

I. helyezett, ARANY minősítés:

Balajthy Daniella 6. d
Nemes Kata 6. c
Sebő Júlia 6. c
Tóth Emese 6. c
Kiss Julianna 6. c
Lovász Vince 6. a

II. kategória (7-8. osztály)

I. helyezett, ARANY minősítés:

Majnár Flóra 8. b

Fővárosi közlekedéstörténeti verseny:

III. helyezés

Csapattagok: Majnár Flóra, Salem Fanni, Rácz Natália

Kerületi Bod Péter könyvtárhasználati verseny:

Száraz Mira 3. c – III. hely

Rozgonyi Flóra 4. b – VI. hely

Dékány Vivien 3. c – VIII. hely

Szülői támogatás

Az elmúlt több, mint 30 év során elért sikereink egy részét annak köszönhetjük, hogy diákjaink szülei aktívan támogatták Iskolánkat. Kérjük, segítsen Ön is abban, hogy egy empatikusabb, sikeresebb, boldogabb nemzedéket nevelhessünk.

Szülői támogatás

Az elmúlt több, mint 30 év során elért sikereink egy részét annak köszönhetjük, hogy diákjaink szülei aktívan támogatták Iskolánkat. Kérjük, segítsen Ön is abban, hogy egy empatikusabb, sikeresebb, boldogabb nemzedéket nevelhessünk.

Házirend

Elérhető a Krúdy Titkárságán